REKLAMA

Znów kolizja na obwodnicy!

Wczoraj na obwodnicy Końskich zderzyły się ze sobą ford i seat (o tym TUTAJ). Dziś doszło do kolejnej kolizji! Tym razem z udziałem opla oraz audi. 

REKLAMA

Foto: Koneckie Patrole

Do niebezpiecznych sytuacji w każdym tygodniu dochodzi w tym samym miejscu. Przy wyjeździe z ulicy Staszica – „Dziś po godzinie 11:00 na skrzyżowaniu ulic Koneckich Odlewników i Staszica w Końskich kierująca pojazdem marki Opel nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy, który jechał pojazdem marki Audi a6 , co doprowadziło do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń” – relacjonuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Kierowcy uczestniczący w tym zdarzeniu byli trzeźwi, sprawczyni została ukarana mandatem karnym. Na miejscu nie ma już utrudnień w ruchu.

REKLAMA
REKLAMA

3 thoughts on “Znów kolizja na obwodnicy!

  1. poła radoszycko 27 lipca 2021 at 15:57 - Reply

    zabierzta burmistrzowi kapelusz i połóżta na środku skrzyżowania, będzie rondo jak chłolela

  2. Wypadki w tym miejscu stały się „normą”, ale władze miasta nie dostrzegają problemu. Funduszy na budowę właśnie tam ronda lub instalację sygnalizacji świetlnej zapewne brak, ale na inne bzdury jak np. komunikację miejską z której praktycznie nikt nie korzysta i dodatkowo obsługiwana jest przez firmę zewnątrz oraz wiele innych bzdurnych inwestycji pieniądze są.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *