REKLAMA

Zobacz teledysk o Końskich w ramach Rap Lokal! [wideo]

Już jest trwający aż ponad 11 minut teledysk prezentujący piosenkę powstałą w ramach akcji Rap Lokal Końskie. Zapewniamy, że jest na co popatrzeć! Poniżej możecie zobaczyć tę produkcję.

REKLAMA

Teledysk kręcono w Końskich w sobotę 21 kwietnia. Po miesiącu od zdjęć możemy podziwiać premierę klipu. A w niej znajdziemy różne koneckie lokacje – to między innymi: stary dworzec, ulica 16 Stycznia, ulica Pocztowa, czy hala sportowa przy Stoińskiego. W teledysku występuje 24 raperów związanych z Końskimi w tym jedna kilkunastoletnia raperka Hania. Twórcami muzyki jest kilku dj’ów na czele ze słynnym DJ’em FeelX’em.

Po co powstał teledysk? Chodzi o to by promować Końskie i okolice, ale także by wypromować finałowy koncert koneckiej akcji Rap Lokalu. Odbędzie się on już 10 czerwca w Amfiteatrze w Stąporkowie. Nadrzędnym celem całej akcji jest zaś pomoc charytatywna – w tym przypadku pomoc dla Domu Dziecka ze Stąporkowa. Pieniądze na rzecz tej placówki będą zbierane w trakcie koncertu, ale tak naprawdę już można pomóc.

REKLAMA

W wielu miejscach w naszym powiecie znajduje się specjalna żółta puszka Rap Lokalu. To do niej należy wrzucać datki. Gdzie ją znajdziemy? Między innymi w: sklepie Natualna Żywność Just Bio w Końskich; pizzerii Piecownia w Końskich; sklepie Moc Konopi na targowisku w Końskich; w foodtrucku Pollo&Rollo; w restauracji 2w1 w Końskich; w Szkołach Językowych Smart; w Aptekach Melisa; w restauracji Jedzonko u Firasa w Końskich; w salonie Wyspa Piękna w Końskich; w sklepie Świat Janusz w Mokrej; w Restauracji Leliwa w Końskich; w lodziarni Lody 1947 w Końskich; w siłowni Sikora Gym; w restauracji Olivia; w kawiarence Pod Grzejnikiem w Stąporkowie; w salonie fryzjerskim MP Sztork w Końskich; w sklepie Monari w Końskich.

Rap Lokal to inicjatywa charytatywna, która powstała w Pabianicach w 2016 roku. Jej celem było zebranie lokalnych artystów i stworzenie wydarzenia, które napędzi ludzi do wpłacania pieniędzy. Dotychczas w Pabianicach były już cztery edycje tego wydarzenia. W tym roku zawitało ono do Końskich oraz do Bełchatowa. Inicjatorem Rap Lokalu jest znany raper Krzysiek ESTE Łyszkowski. Konecką edycją kieruje konecczanin Grzegorz Kovaleffsky Kowalewski.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *