REKLAMA

Zobacz wizualizację cmentarza komunalnego w Końskich

Gmina Końskie wybuduje nowy cmentarz komunalny o powierzchni 5 hektarów. Powstanie przy dotychczas istniejącym cmentarzu parafialnym przy Kościele św. Anny w Końskich. Samorząd zaprezentował wizualizacje.

REKLAMA

Przetarg związany z tą inwestycją obejmuje 6 zadań:

REKLAMA

Zadanie 1: „Budowa ogrodzenia wraz z karczowaniem terenu cmentarza w Końskich” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa cmentarza grzebalnego w Końskich”.

Zadanie 2: „Budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej, wody oraz instalacji wewnętrznej i odwodnienia terenu na cmentarzu w Końskich” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa cmentarza grzebalnego w Końskich”.

Zadanie 3: „Budowa zjazdu publicznego z drogi powiatowej wraz z drogą wewnętrzną i miejscami parkingowymi na cmentarzu w Końskich” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa cmentarza grzebalnego w Końskich”.

Zadanie 4: „Budowa dróg wewnętrznych i alejek na cmentarzu w Końskich” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa cmentarza grzebalnego w Końskich”.

Zadanie 5: „Budowa oświetlenia na cmentarzu w Końskich” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa cmentarza grzebalnego w Końskich”.

Zadanie 6: „Budowa kolumbarium na cmentarzu w Końskich” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa cmentarza grzebalnego w Końskich”.

Obecnie gmina realizuje ograniczony  zakres – budowa 11 z 29 kwater. Mimo, że na wizualizacjach znajduje się dom pogrzebowy, to nie został on uwzględniony w obecnym przetargu (realizacja pozostałych kwater i wspomnianego obiektu planowana jest w późniejszym terminie). Więcej szczegółów o tej inwestycji znajdziecie TUTAJ. 

Wizualizacje:

REKLAMA

One thought on “Zobacz wizualizację cmentarza komunalnego w Końskich

  1. ok pisze:

    beton, beton i beton. A gdzie jakieś drzewa trochę cienia, zieleni??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *