REKLAMA

Zobaczcie całą walkę Wiktorii Czyżewskiej na TFL 20! [wideo, zdjęcia]

W sobotę 7 marca w Radomiu trzech podopiecznych koneckiego Brawler Fight Club walczyło na 20. gali Thunderstrike Fight League. Wśród nich była 17-letnia Wiktoria Czyżweska, która debiutowała w kategorii semi-pro (półamatorskiej). Niestety konecczanka niejednogłośną decyzją sędziów przegrała z Adrianną Kreft.

REKLAMA

Walka Wiktorii rozpoczyna się w minucie 31:25.

REKLAMA

Z koneckiego Brawlera w gali wzięli udział także Gerard Bąk (przegrana z Damianem Adamiukiem) oraz Artur Krawczyk (wygrana z Alexandrem Dobrodiy’em).

Trenerem Wiktorii Czyżewskiej jest Marcin Kij. Wiktoria ma 17 lat i uczy się w I Liceum Ogólnokształcącym w Końskich. Zawodniczka startuje w kategorii wiekowej kadet i junior. Jej największe sukcesy sportowe minionego roku to zdobycie Pucharu Świata w Kickboxingu (wersja low kick), zajęcie 1 miejsca na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu (wersja kick light, wersja K-1 oraz wersja Orientał Rules, zajęcie 1 miejsca na Mistrzostwach Polski w MMA Kadet. Wiktoria jest reprezentantką kadry narodowej w kickboxingu oraz MMA. Obecnie przygotowuje się do udziału w Mistrzostwach Europy MMA, które odbędą się w czerwcu tego roku w Rzymie.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *