REKLAMA

Zobaczcie, gdzie stoją puszki WOŚP w powiecie koneckim

Już w niedzielę w całej Polsce odbędzie się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia na ulice wyjdą wolontariusze z puszkami, jednak wspierać akcję możemy już teraz. Przedstawiamy miejsca w powiecie koneckim, w których stanęły stacjonarne puszki WOŚP.

REKLAMA

Oficjalna mapa puszek WOŚP informuje o czterech puszkach w Końskich. Znajdziecie je w markecie NEONET przy ulicy Lipowej, w sklepie sieci „Żabka” przy ul. Łaziennej, w sklepie „Lewiatan” przy ul. Hubala oraz w sklepie przy ulicy Gimnazjalnej 41B przy kasie. Należy zaznaczyć, że nie są to puszki zorganizowane przez konecki sztab WOŚP, który posiada jedną taką stacjonarną puszkę – w markecie „Gama” przy ulicy 16 Stycznia.

REKLAMA

W Stąporkowie również umieszczono cztery orkiestrowe puszki. Znajdziecie je w recepcji klubu MG Fit przy ulicy Staszica, w sekretariacie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, na stacji paliw Circle K przy ul. Piłsudskiego oraz w sklepie „Lewiatan” przy ul. Plac Wolności.

W Radoszycach natomiast ustawiono jedną, stacjonarną puszkę. Znajduje się ona w sklepie „Lewiatan” przy ulicy Kościelnej.

W gminie Smyków puszka znajduje się np. w markecie budowlanym PPHU Górecki w Królewcu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *