REKLAMA

Zobaczcie jak swój dzień świętowały dzieci z gminy Radoszyce [fotorelacja]

Wiele atrakcji w Dzień Dziecka przygotowano w gminie Radoszyce. Zadbano by dla najmłodszych jej mieszkańców, ten dzień był wyjątkowy. Na podopiecznych placówek edukacyjnych czekał szereg atrakcji.

REKLAMA

Ciekawą propozycję przygotowano w Szkole Podstawowej w Radoszycach. Tam, dzieci wraz z nauczycielami, poprzez zabawę, promowali czytelnictwo. Podczas ,,Pikniku Czytelniczego’’ uczniowie trzech klas pierwszych i dwóch trzecich poznawali świat zaklęty w książkach. Po wspólnym czytaniu wybranych opowieści, rozwiązywali zagadki i śpiewali piosenki. Na wszystkich czekały ciekawe nagrody i słodki poczęstunek. Podopieczni ozdobili także plac przed wejściem do szkoły kolorową kredą malując na nim ulubione postaci z bajek.

REKLAMA

W Szkole Podstawowej w Wilczkowicach świętowano już dzień wcześniej. Uczniowie brali udział w sportowej rywalizacji i obserwowali pokaz strażacki. Zaś w szkole w Kapałowie zorganizowano wiele gier i zabaw, a największą frajdę sprawiło podopiecznym ognisko i pieczenie kiełbasek.

Wspólnie z dziećmi, w atrakcjach brał udział burmistrz Radoszyc Michał Pękala. Włodarz Miasta i Gminy odwiedził także przedszkolaki. Po wspólnej zabawie wręczył milusińskim słodkie upominki oraz złożył najlepsze życzenia.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *