REKLAMA

Zobaczcie terminarz rozgrywek wiosennych w A klasie

Wielkimi krokami zbliżają się piłkarskie rozgrywki wiosenne sezonu 2021/2022 w A Klasie. Pierwsze mecze odbędą się już pod koniec marca, a zakończą 19 czerwca. O miejsca w tabeli będą tam walczyć cztery drużyny z powiatu koneckiego – Tęcza Gowarczów, Radiator$ Stąporków, Partyzant Radoszyce oraz KS Smyków. Poniżej przedstawiamy terminarz spotkań.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Kalendarz piłkarskich potyczek zespołów powiatu koneckiego:

REKLAMA

Kolejka w dniach 26-27 marca sobota/niedziela:

  • POLONIA BIAŁOGON Kielce – KS SMYKÓW – 27 marca, godzina 15:00
  • SAMSON Samsonów – PARTYZANT Radoszyce –  27 marca, godzina 15:00
  • MSS MASŁÓW – RADIATOR$ Stąporków –  27 marca, godzina 15:00
  • TĘCZA Gowarczów – ORLICZ II Suchedniów –  27 marca, godzina 11:00

Kolejka w dniach 2-3 kwietnia sobota/niedziela:

  • TĘCZA Gowarczów – VICTORIA Mniów – 3 kwietnia, godzina 11:00
  • ORLICZ II Suchedniów – RADIATOR$ Stąporków – 3 kwietnia, godzina 15:00
  • PARTYZANT Radoszyce – LECHIA Strawczyn – 3 kwietnia, godzina 15:00
  • KS SMYKÓW – ULKS Łączna – 3 kwietnia, godzina 15:00

Kolejka w dniach 9-10 kwietnia sobota/niedziela:

  • VICTORIA Mniów – KS SMYKÓW – 10 kwietnia, godzina 15:00
  • POLONIA BIAŁOGON Kielce – PARTYZANT Radoszyce – 10 kwietnia, godzina 15:00
  • RADIATOR$ Stąporków – TĘCZA Gowarczów – 10 kwietnia, godzina 15:00

Kolejka w dniu 16 kwietnia WIELKA SOBOTA:

  • RADIATOR$ Stąporków – VICTORIA Mniów – 16 kwietnia, godzina 15:00
  • SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn – TĘCZA Gowarczów – 16 kwietnia, godzina 15:00
  • PARTYZANT Radoszyce – ULKS Łączna – 16 kwietnia, godzina 15:00
  • 4 ECO ASTRA Piekoszów – KS SMYKÓW – 16 kwietnia, godzina 15:00

Kolejka w dniach 23-24 kwietnia sobota/niedziela:

  • KS SMYKÓW – PARTYZANT Radoszyce – 24 kwietnia, godzina 15:00
  • SAMSON Samsonów – TĘCZA Gowarczów – 24 kwietnia, godzina 15:00
  • SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn – RADIATOR$ Stąporków – 24 kwietnia, godzina 15:00

Kolejka w dniach 30 kwietnia – 1 maja sobota/niedziela:

  • RADIATOR$ Stąporków – SAMSON Samsonów – 1 maja, godzina 15:00
  • TĘCZA Gowarczów – LECHIA Strawczyn – 1 maja, godzina 11:00
  • SKAŁA Tumlin – KS SMYKÓW – 1 maja, godzina 15:00
  • PARTYZANT Radoszyce – 4 ECO ASTRA Piekoszów – 1 maja, godzina 15:00

Kolejka w dniach 7-8 maja sobota/niedziela:

  • VICTORIA Mniów – PARTYZANT Radoszyce – 8 maja, godzina 15:00
  • KS SMYKÓW – MSS MASŁÓW – 8 maja, godzina 15:00
  • POLONIA BIAŁOGON Kielce – TĘCZA Gowarczów – 8 maja, godzina 15:00
  • LECHIA Strawczyn – RADIATOR$ Stąporków – 8 maja, godzina 15:00

Kolejka w dniach 14-15 maja sobota/niedziela:

  • RADIATOR$ Stąporków – POLONIA BIAŁOGON Kielce – 15 maja, godzina 15:00
  • TĘCZA Gowarczów – ULKS Łączna – 15 maja, godzina 11:00
  • ORLICZ II Suchedniów – KS SMYKÓW – 15 maja, godzina 15:00
  • SKAŁA Tumlin – PARTYZANT Radoszyce – 15 maja, godzina 15:00

Kolejka w dniach 21-22 maja sobota/niedziela:

  • PARTYZANT Radoszyce – MSS MASŁÓW – 22 maja, godzina 15:00
  • KS SMYKÓW – TĘCZA Gowarczów – 22 maja, godzina 15:00
  • ULKS Łączna – RADIATOR$ Stąporków – 22 maja, godzina 15:00

Kolejka w dniach 28-29 maja sobota/niedziela:

  • RADIATOR$ Stąporków – KS SMYKÓW – 29 maja, godzina 15:00
  • TĘCZA Gowarczów – 4 ECO ASTRA Piekoszów – 29 maja, godzina 11:00
  • ORLICZ II Suchedniów – PARTYZANT Radoszyce – 29 maja, godzina 15:00

Kolejka w dniach 4-5 czerwca sobota/niedziela:

  • PARTYZANT Radoszyce – TĘCZA Gowarczów – 5 czerwca, godzina 15:00
  • 4 ECO ASTRA Piekoszów – RADIATOR$ Stąporków – 5 czerwca, godzina 15:00
  • KS SMYKÓW – SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn – 5 czerwca, godzina 15:00

Kolejka w dniach 11-12 czerwca sobota/niedziela:

  • SAMSON Samsonów – KS SMYKÓW – 12 czerwca, godzina 15:00
  • RADIATOR$ Stąporków – PARTYZANT Radoszyce – 12 czerwca, godzina 15:00
  • TĘCZA Gowarczów – SKAŁA Tumlin – 12 czerwca, godzina 11:00

Kolejka w dniu 19 czerwca – TERMIN OBLIGATORYJNY:

  • MSS MASŁÓW – TĘCZA Gowarczów – 19 czerwca, godzina 15:00
  • SKAŁA Tumlin – RADIATOR$ Stąporków – 19 czerwca, godzina 15:00
  • PARTYZANT Radoszyce – SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn – 19 czerwca, godzina 15:00
  • KS SMYKÓW – LECHIA Strawczyn – 19 czerwca, godzina 15:00

REKLAMA

One thought on “Zobaczcie terminarz rozgrywek wiosennych w A klasie

  1. Pingback: Sparing: Radiator$ Stąporków - Tęcza Gowarczów 6:1  | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *