REKLAMA

Zostań Liderem Szlachetnej Paczki w Końskich

Ruszyła rekrutacja Liderów do Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości– znanych w całej Polsce wolontariatów organizowanych przez Stowarzyszenie WIOSNA. Kandydaci mogą zgłaszać się do 30 czerwca przez stronę www.superw.pl.

REKLAMA

Paczka i Akademia szukają prawie tysiąca osób, którzy poprowadzą rejony i kolegia w całej Polsce. To ważny moment w programach, bo tylko tam, gdzie teraz znajdzie się lider, dotrze pomoc do potrzebujących rodzin i dzieci. Poszukiwany jest także Lider w Końskich.

REKLAMA

Lider jest sercem programów w każdym z rejonów i kolegiów w całej Polsce. Z odwagą i energią zarządza zespołem wolontariuszy w swojej okolicy. Zadaniem Lidera jest całoroczne zarządzanie projektem – Szlachetną Paczką lub Akademią Przyszłości – w miejscu swojego zamieszkania. Lider rekrutuje wolontariuszy i koordynuje ich pracą. Celem całego zespołu jest odnalezienie najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci z problemami, a potem połączenie ich z darczyńcami chcącymi przygotować dedykowaną dla nich pomoc. W tamtym roku w całej Polsce pomoc otrzymało ponad 20 tysięcy rodzin

Jak się zgłosić:
1. Wypełnienie krótkiego formularza na stronie www.superw.pl
2. Przyjazd na szkolenie.
3. Rozmowa rekrutacyjna
4. Podpisanie umowy

Rekrutacja Liderów potrwa do 30 czerwca. Ze względu na ograniczoną liczby lokalizacji, kolejność zgłoszeń ma znaczenie.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *