REKLAMA

Zostań w domu i weź udział w konkursie fotograficznym!

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich ogłasza konkurs fotograficzny dla dla dzieci, młodzieży i dorosłych pod nazwą „Świat za oknem”. Organizatorzy zachęcają do siedzenia w domu podczas tego trudnego czasu. Przekonują także, że za oknem dzieje się bardzo wiele. Konkurs już się rozpoczął i trwa do końca marca.

REKLAMA

Fot. MGDK Końskie

„Rozwijają się pączki na drzewach, na parapecie przysiada ptak, przez ogrodzenie balkonu ciekawie wygląda fragment budynku obok… Zaręczamy, każdy za pomocą aparatu fotograficznego może odnaleźć jakiś niepowtarzalny kadr” – czytamy na fanpage’u MGDK w Końskich.

Nagrodzeni zostaną autorzy trzech najlepszych zdjęć – zwycięzcy kategorii: dzieci (do lat 12), młodzieży (13 – 18 lat) i dorosłych.

REKLAMA

Każdy autor może  przysłać po trzy fotografie cyfrowe na adres mailowy: [email protected] z zaznaczeniem w temacie maila KONKURS OKNO. Zdjęcia powinny mieć tytuł, a informacje na temat autora muszą zawierać: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, numer telefonu (swojego lub rodziców). Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych.

Prace przyjmowane są do wtorku 31 marca do godziny 15, natomiast wyniki ogłoszone zostaną dzień później.

Zachęcamy więc do siedzenia w domu, obserwowania oraz uwieczniania tego, co dzieje się za naszymi oknami!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *