REKLAMA

Zuchwała kradzież! Okradli Centrum Ogrodzeń na 45 tysięcy złotych!

Na terenie firmy LUKSPAW w Morzywole w gminie Gowarczów w nocy z środy na czwartek doszło do zuchwałej kradzieży. Złodzieje ukradli asortyment, a także pieniądze na łączną kwotę około 45 tysięcy złotych. Wiadomo, że poruszali się oni busem typu blaszak. Poszukiwani są świadkowie, którzy mogli napotkać to auto. 

REKLAMA

Zdjęcie Poglądowe.

Do zdarzenia doszło w nocy z środy na czwartek (z 31 sierpnia na 1 września). Wiadomo, że grupa złodziei rozpoczęła swoje działania od zamalowania kamer monitoringu. Nie zrobili oni tego jednak dokładnie i wiadomo, że poruszali się busem typu blaszak. Jest duże prawdopodobieństwo, że ktoś mógł nagrać ich na kamerkę samochodową lub kamerę zamontowaną przy ogrodzeniu swojej posesji. Właściciele firmy proszą ewentualnych świadków o kontakt z nimi lub konecką policją. Straty jakie poniosło przedsiębiorstwo to około 45 tysięcy złotych.

Do sprawy odnoszą się służby –„Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem na terenie jednej z firm w gminie Gowarczów. Na ten moment nieznani sprawcy dokonali kradzieży między innymi metalowych słupów ogrodzeniowych, bram, innych elementów ogrodzenia oraz pieniędzy. Pokrzywdzony wycenił stratę na łączną kwotę blisko 45 tysięcy złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Końskie” – informuje sierżant sztabowy Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Policja prosi by w przypadku posiadania jakichkolwiek informacji w sprawie kontaktować się z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 8047205. 

REKLAMA

3 thoughts on “Zuchwała kradzież! Okradli Centrum Ogrodzeń na 45 tysięcy złotych!

 1. Joisse pisze:

  A mnie ktoś ukradł lampkę rowerową tylną w Stąporkowie kilka lat temu. I to nie był złodziej, ale typowy członek lokalnej społeczności. Bez tylnej lampki nie da się jeździć kiedy jest krótki dzień, szybko robi się ciemno. Chodziło o to, żeby zaszkodzić. Tacy są tu ludzie. Z dziada pradziada niszczą drugiego człowieka robią tak, żeby komuś wiodło się źle.

 2. Loki pisze:

  Taj już jest z elektoratem pisu kradną wszystko biorąc przykład od swojego władcy kaczora. Zasiłki to za mało dla Nich.

 3. Talia pisze:

  Opłaca się reklamować na stronach tkn24. Później można liczyć na takie artykuły jak ten. 🙂
  Chyba nie o każdej kradzieży piszecie na stronie? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *