REKLAMA

Zuzanna śpiewała piosenki na Dzień Kobiet w Gowarczowie [wideo, zdjęcia]

Znana między innymi z duetu z Czesławem Mozilem znakomita wokalistka i instrumentalistka Zuzanna wystąpiła podczas gminnych obchodów Dnia Kobiet w Gowarczowie. Koncert odbył się w tamtejszym Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w środowy wieczór. 

REKLAMA

Gminny Dzień Kobiet w Gowarczowie rozpoczął się od minirecitalu miejscowego artysty Rafała Saka. Zaśpiewał on kilka piosenek dla kobiet i o kobietach. Główną atrakcją wieczoru miał być jednak występ wybitnej wokalistki Zuzanny –„To już u nas tradycja by główną gwiazdą spotkania z okazji obchodów Dnia Kobiet była jakaś inspirująca kobieta, mająca artystyczną duszę. Kobieta, która może przekazać jakieś piękne doświadczenie. Dziś wystąpi wspaniała młoda wokalistka, multiinstrumentalistka 'Śpiewająca Zuzanna’. To znakomita artystka i myślę, że czeka nas magiczny koncert, który przyniesie mnóstwo emocji” – mówiła nam jeszcze przed wydarzeniem Elwira Sibiga-Gartner, dyrektor Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie.

REKLAMA

I faktycznie koncert Zuzanny był magiczny. Usłyszeliśmy ją między innymi grającą na akordeonie, klawiszach oraz gitarze. Artystyka zachwyciła też niezwykłym wokalem oraz doborem repertuaru.

Koncert wypełnił salę kameralną w Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie. Wśród pań uczestniczących w wydarzeniu znalazł się również zastępca wójta Gowarczowa Jan Wieruszewski, który przekazał wszystkim przybyłym paniom najlepsze życzenia w dniu ich święta.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Zuzanna śpiewała piosenki na Dzień Kobiet w Gowarczowie [wideo, zdjęcia]

  1. Zbig pisze:

    Zuzanna, oryginalna barwą głosu, świetne teksty. Wielki talent!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *