REKLAMA

Zwłoki w Stąporkowie. Są zarzuty dla dwóch mężczyzn

Zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym usłyszeli dwaj mężczyźni, którzy przyczynili się do zgonu 61-latka, którego ciało znaleziono w niedzielę w Stąporkowie.

REKLAMA

Zdjęcie Poglądowe.

Przypomnijmy, że ciało mężczyzny pochodzącego z Radoszyc zostało odnalezione w niedzielę rano (o tym więcej TUTAJ). Wtedy to biegły lekarz nie wykluczył udziału osób trzecich w śmierci 61-latka. Śledztwo wskazało na dwie osoby, które mogły mieć związek z tragedią radoszyczanina – 33 i 59 latka. Obaj byli upojeni alkoholem do tego stopnia, że nie udało się ich przesłuchać w niedzielę, ani w poniedziałek rano. Kiedy to już nastąpiło Prokuratura Rejonowa w Końskich postawiła mężczyznom zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym –„To jest wstępna kwalifikacja być może ulegnie zmianie na ostrzejszą. Mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące decyzją Sądu Rejonowego w Końskich” – informuje Ewa Bukowska, prokurator rejonowy w Końskich.

Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzję podejmie sąd.

REKLAMA
REKLAMA

2 thoughts on “Zwłoki w Stąporkowie. Są zarzuty dla dwóch mężczyzn

  1. Z Radoszyc? Może.
    Ale podobnie jak dwóch pozostałych, był pensjonariuszem Monaru w Stąporkowie. Dla kogo ta informacja jest niewygodna, skoro jej nie podano?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *