REKLAMA

Zwłoki znalezione w Stąporkowie. To było morderstwo?

W niedzielny poranek w Stąporkowie odkryto zwłoki mężczyzny. Lekarz nie wyklucza, że do jego śmierci mogły przyczynić się działania osób trzecich. W tej sprawie zatrzymano dwie osoby. 

REKLAMA

Zdjęcie Poglądowe.

„Dzisiaj około godziny 8:00 na terenie Stąporkowa w jednym z opuszczonych budynków ujawnione zostały zwłoki 61-letniego mężczyzny – mieszkańca gminy Radoszyce. Przybyły na miejsce lekarz nie wykluczył udziału osób trzecich mogących przyczynić się do tego zgonu. Policjanci z komisariatu policji w Stąporkowie wytypowali dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tą śmiercią. Funkcjonariusze zatrzymali 59-latka i 33-latka. W chwili obecnej obaj są upojenie alkoholem, dlatego kiedy wytrzeźwieją zostaną przesłuchani na okoliczność tego zdarzenia. Ciało denata po wykonaniu oględzin z udziałem prokuratora zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która odpowie na pytanie co było bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny” – informuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Jak udało nam się ustalić o napotkanych zwłokach mężczyznę policję poinformowała osoba trzecia. Więcej o zdarzeniu będzie wiadomo po przesłuchaniu zatrzymanych mężczyzn oraz po wykonaniu sekcji zwłok. Do tej sprawy na pewno powrócimy w kolejnych dniach.

REKLAMA
REKLAMA

3 thoughts on “Zwłoki znalezione w Stąporkowie. To było morderstwo?

  1. Spoko będą siedzieć przyjdzie Ojciec Mateusz Żmigrocki z Komendą w Sandomierzu i ich złapią, sorka tak mi się skojarzyło

  2. Policja i niestety sąd w Końskich zajmują się ochroną band interesów odpowiedzialnych za rozpijanie. To są porządni obywatele. A nie ten, kto proceder zgłasza. Jego trzeba nękać, śledzić i posądzać o byle co. Tak działa w Polsce praworządność. Kto jest z dna, temu zawsze będzie do niego najbliżej.

  3. Pingback: Są zarzuty w sprawie znalezionych zwłok w Stąporkowie | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *