Zwycięski Neptun i przegrany Partyzant w IV lidze

Wiele pecha mieli piłkarze nożni Partyzanta Radoszyce. Minimalnie przegrali oni swój mecz w 14 kolejce IV ligi. Na trudnym terenie zwyciężył Neptun.

Radoszyczanie wyjątkowo w czwartek podejmowali u siebie wicelidera, czyli Koronę II Kielce. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył w 60. minucie zawodnik gości – Krzysztof Słaby. Trzeba jednak oddać piłkarzom Jarosława Komisarskiego, że niemal przez 90. minut walczyli z faworyzowanym przeciwnikiem jak równy z równym.

Partyzant Radoszyce – Korona II Kielce 0:1
Skład Partyzanta: Paweł Motyczyński, Paweł Markowicz, Piotr Markowicz, Michał Miśtal, Bartłomiej Idzikowski, Bartłomiej Papros (Michał Grudzień), Aleks Kuśmierczyk, Adam Pietrusiewicz (Paweł Szmit), Jakub Jaśkiewicz, Karol Opara (Grzegorz Samburski), Bartosz Sosiński (Andrij Korol).

Znakomicie, walecznie zagrał za to Neptun na trudnym terenie we Włoszczowie. Nasi piłkarze zwyciężyli 1:2, choć ten mecz rozpoczął się od gola dla Hetmana. Dokładnie w 15. minucie na 1:0 trafił Rafał Wroński. Nasi objęli prowadzenie jeszcze przed przerwą, bo w 20. minucie wyrównał Hubert Mularczyk, a osiem minut później decydującą bramkę zdobył Jan Sroka. Za tydzień, dokładnie w niedzielę o 13.00 Neptun u siebie podejmie Lubrzankę Kajetanów, Partyzant na wyjeździe zmierzy się z Łysicą Bodzentyn.

Na ten moment drużyna z Końskich jest w lidze piąta, a z Radoszyc trzynasta.

Hetman Włoszczowa – Neptun Końskie 1:2
Gole dla Neptuna: Mularczyk, Sroka
Skład Neptuna: Łukasz Herda — Piotr Gardynik, Adrian Maciejewski, Adrian Bandura, Patryk Zając (Bartłomiej Sidor), Hubert Mularczyk (Mateusz Cieślik), Michał Prus-Niewiadomski, Paweł Majchrzak , Karol Armata, Jan Sroka, Krzysztof Pach (Michał Pilarski).