Zwycięskie wejście w nowy rok. KSSPR ogrywa Sandomierz [wideo, zdjęcia]

KSSPR Końskie wygrywa pierwszy ligowy mecz w 2024 roku i umacnia się na trzeciej pozycji w grupie D I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. Konecczanie w derbach województwa nie dali szans Wiśle Sandomierz.

Przy ulicy Stoińskiego nie brakowało olbrzymich emocji. Gospodarze ten mecz zaczęli słabo, a w pewnym momencie na tablicy mieliśmy wyniki 0:2 i 2:4 dla Wisły Sandomierz. Jednak z biegiem czasu podopieczni trenera Arkadiusza Bąka uspokoili grę, a to przełożyło się na wynik. Już do przerwy KSSPR Końskie prowaidziło 18:15.

Druga odsłona to niemalże cały czas gra bramka za bramkę. To dawało sporo spokoju „Koniom”, ale sytuacja ta zmieniła się na kilka chwil przed końcem meczu. Sandomierzanie dwukrotnie rzucili po dwie bramki z rzędu i na minutę przed końcem wygrana KSSPR-u była zagrożona, a na tablicy mieliśmy 32:31.

Trafienie wtedy zaliczył jednak Damian Falasa i ostatecznie gospodarze wygrali dwiema bramkami. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo, w której o meczu oraz okresie przygotowawczym do rundy wiosennej mówi trener KSSPR-u Arkadiusz Bąk.

KSSPR Końskie – Wisła Sandomierz 33:31 (18:15)
KSSPR: Kośka, Janus 6, Woś, Falasa 3, Sękowski Wiktor, Sękowski Łukasz 7, Markowski, Stępniewski 1, Biegaj, Włodarski 10, Rożnowski 2, Włodarski, Osman, Włoskiewicz 4, Słonicki.

One thought on “Zwycięskie wejście w nowy rok. KSSPR ogrywa Sandomierz [wideo, zdjęcia]

1. Roky pisze:

Słabo grali Nasi zawodnicy bez piłki ,no nie da się grać bez piłki !!! kto ten przepis w drożył żeby grać bez piłki .Może jakby sędziowie pozwoli grać chociaż jedną piłkę ale grać bez piłki jeszcze słabo ,grać bez niej??? jak to się stało aby grać bez piłki.