REKLAMA

ZZH w Maleńcu zaprasza na pokaz florystyczni i zbiórkę dla Bruna

Zabytkowy Zakład Hutniczy w Maleńcu zaprasza w niedzielę 23 października w godzinach od 12:00 do 15:00 na wystawę „Płomienie jesieni w ogniu starej huty”. Do obejrzenia, ale też do kupienia (środki ze sprzedaży przeznaczone będą na leczenie małego Bruno Słowińskiego), będą kompozycje z żywych kwiatów wykonane przez mistrzów florystyki. Wstęp bezpłatny!

REKLAMA

REKLAMA

Wystawa z żywych kwiatów w scenerii z XIX-wiecznego zakładu hutniczego – na takie widowisko zaprasza w najbliższą niedzielę Zabytkowy Zakład Hutniczy w Maleńcu.

Kompozycje kwiatowe, które będzie można tam zobaczyć wykonane będą przez Studio Florystyczne z Krakowa ARTICO  i takich mistrzów jak Anna Kurnik, Magdalena Kabała-Pachuć, Michał Bursing oraz Jacek Mielczarek. Swoje prace prezentowali do tej pory m.in. w stylowych wnętrzach Zamku Królewskiego w Warszawie oraz Zamku w Mosznej, teraz pora na Maleniec i klimat industrialny.

UWAGA! W trakcie wystawy będzie można nabyć kompozycje, a dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na leczenie Brunona Słowińskiego. Zbiórkę internetową znajdziecie TUTAJ.

Dla dzieci przygotowane będą warsztaty florystyczne, a dla wszystkich wycieczki po Fabryce żelaza w Maleńcu.

ZAPRASZAMY! WSTĘP BEZPŁATNY

Zdjęcia (Stowarzyszenie „W Dolinie Czarnej”):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *