REKLAMA

Będą maszerować z flagą po raz siódmy w Stąporkowie

W niedzielę 2 maja tradycyjnie będziemy obchodzić Święto Flagi. Z tej okazji już po raz siódmy Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie organizuje Rajd z Flagą. Zgłoszenia trwają do dnia 29 kwietnia do godziny 12. Zgłaszać należy się wypełniając oraz dostarczając kartę zgłoszeń mailowo pod adresem [email protected] lub osobiście w sekretariacie placówki. Zapisać się można także w dniu rajdu na starcie.

REKLAMA

Foto: archiwum tkn24.pl

Weryfikacja zawodników oraz zapisy trwać będą w godzinach 9:00-10:00 w dniu rajdu w biurze imprezy w MGOKiS w Stąporkowie. Od razu po rejestracji uczestnicy będą wychodzić na trasę. Ze względu na epidemię rajd przybierze formę marszu indywidualnego bądź w małych grupach, na wzór imprez turystycznych, które w okresie pandemii odbywały się m. in. w okolicach Końskich.

Trasa zawodów wynosi około 13 kilometrów. Uczestnicy maszerują ze Stąporkowa do Błotnicy, gdzie znajduje się punkt przy świetlicy, by potem wrócić do Stąporkowa. Po powrocie na metę rajdu w godzinach 11:00-14:00 osoby, które ukończyły trasę otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz wezmą udział w indywidualnym losowaniu nagród. Dla maszerujących przewidziany jest także poczęstunek.

REKLAMA

Koszt uczestnictwa w rajdzie to 15 złotych dla osób dorosłych oraz 12 złotych dla dzieci i młodzieży. Pieniądze można przekazać gotówką w dniu rajdu bądź przelać między 26 a 27 kwietnia na konto: BANK SPÓŁDZIELCZY o/KOŃSKIE 13 8494 0003 2002 0044 8701 0001 z dopiskiem: „Rajd z Flagą i dotyczy [imię, nazwisko]”.

Zgłoszenia trwają do dnia 29 kwietnia do godziny 12, wypełniając oraz dostarczając kartę zgłoszeń mailowo pod adresem [email protected] lub osobiście w sekretariacie placówki. Zapisać się można także w dniu rajdu na starcie.

Szczegółowe informacje oraz wzór karty zgłoszeniowej znajdziecie TUTAJ. Zachęcamy także do obejrzenia relacji z V Rajdu z Flagą, który odbywał się w 2019 roku w normalnych warunkach TUTAJ.

REKLAMA

One thought on “Będą maszerować z flagą po raz siódmy w Stąporkowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *