REKLAMA

GCKiB Gowarczów zaprasza do udziału w Przeglądzie Form Artystycznych i Sportowych

W piątek 2 sierpnia w Gowarczowie odbędą się Dni Miasta i Gminy Gowarczów. W trakcie wydarzenia będzie miał miejsce Przegląd Form Artystycznych i Sportowych „Mam pasję” skierowany do dzieci i młodzieży. Zapisy trwają do 17 lipca.

REKLAMA

REKLAMA

Przewidziane formy występów to między innymi: śpiew, taniec, prezentacja umiejętności recytatorskich, pokaz umiejętności aktorskich, pokaz sprawności fizycznej lub dyscypliny sportowej, treści kabaretowe, gra na instrumencie, akrobacje i wiele innych. Chętni mogą organizować próby w GCKiB między 22 a 26 lipca.

Udział w przeglądzie mogą wziąć mieszkańcy gminy Gowarczów w wieku od 4 do 20 lat. Zgłaszać swój udział można do 17 lipca poprzez wypełnienie Karty Konkursowej i dostarczenie jej osobiście do siedziby Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki przy ul. Plac XX-lecia lub mailowo na adres: [email protected].

Regulamin i wszystkie szczegóły możecie znaleźć na stronie internetowej GCKiB w Gowarczowie (TUTAJ).

REKLAMA

One thought on “GCKiB Gowarczów zaprasza do udziału w Przeglądzie Form Artystycznych i Sportowych

  1. […] 16:00 od Przeglądu Form Artystycznych i Sportowych dzieci i młodzieży, o którym pisaliśmy TUTAJ. Na młodszych uczestników czekać będą animacje, warsztaty, dodatkowe koncerty, konkursy, […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *