REKLAMA

IV Bal Charytatywny Przyjaciół Mechanika w Astorii [wideo, zdjęcia]

W sobotę wieczorem w Sali Bankietowej Astoria w Końskich miał miejsce IV Bal Charytatywny Przyjaciół Mechanika. W trakcie imprezy zbierano środki na rzecz potrzebujących uczniów placówki.

REKLAMA

Bal zorganizował Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich, Stowarzyszenie Przyjaciół Mechanika oraz rada rodziców. Podczas wydarzenia poza tańcami i rozmowami odbywały się licytacje, w trakcie których uczestnicy mogli nabyć przeróżne przedmioty, często wykonane ręcznie przez pracowników placówki, ozdoby, obrazy, a nawet sukienkę.

– „Cel balu, jak co roku, jest ten sam – pozyskać środki na rozwój stowarzyszenia, które następnie przekazuje je na rozwój naszej placówki, doposażenie w pomoce naukowe, na stypendia dla uczniów uzdolnionych, na wyjazdy integracyjne oraz pomoc dla uczniów w ciężkiej sytuacji materialnej” – opowiadała dyrektorka Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich Beata Jakubowska.

REKLAMA

Muzykę zapewnił zespół Balcer Band, który nie pierwszy raz pojawia się na balach organizowanych przez Mechanika. Goście przede wszystkim bawili się razem, a tym samym pomagali zebrać środki na rzecz szkoły. Wyniki finansowe zbiórki podamy już niebawem.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *