REKLAMA

Karol Guzy wygrywa turniej tenisa stołowego dla WOŚP [zdjęcia]

W Stąporkowie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grano w tenisa stołowego. Dwudniowy turniej zorganizowany pod honorowym patronatem starosty koneckiego Grzegorza Pieca wygrał Karol Guzy. WIDEO z turnieju znajdziecie w naszej relacji z tego jak na WOŚP zbierała gmina Stąporków – TUTAJ

REKLAMA

Zawody zostały przygotowane przez Tomasza Kurcbarta, Jakuba Dajczera oraz Kamila Zielińskiego:

REKLAMA

„Z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku gramy w tenisa stołowego. Zgłosiło się 30 zawodników. Dzisiaj gramy eliminacje, z których zostanie wyłonionych 16 zawodników. Jutro finały, gdzie 16 zawodników będzie podzielonych na cztery grupy i tak aż do finału. Mamy tenisistów z gminy Końskie, Stąporków, ze Skarżyska, też z Wąchocka” – mówi Tomasz Kurcbart, a Jakub Dajczer dodaje:

„Jeśli turniej to i nagrody. Sponsorem nagród jest Starostwo Powiatowe w Końskich oraz liczni sponsorzy z terenu naszej gminy. Dla zwycięzców przewidziane są puchary, dyplomy, statuetki. Wśród wszystkich uczestników turnieju zostaną rozlosowane nagrody w postaci markowego zegarka, torby sportowej oraz akcesoriów sportowych”. 

Dodajmy, że w pierwszym dniu turnieju zawodników odwiedził wicestarosta konecki Wiesław Skowron, a drugiego dnia nagrody wręczał starosta Grzegorz Piec. Najlepszymi w sportowej rywalizacji okazali się: Karol Guzy – pierwsze miejsce, Rafał Wrzesień – drugie miejsce, Kacper Dudek – trzecie miejsce. Na kolejnych pozycjach uplasowali się: Jacek Wrzecionowski, Paweł Zieliński, Zygmunt Tarabasz, Andrzej Pająk  i Kamil Bednarz.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Karol Guzy wygrywa turniej tenisa stołowego dla WOŚP [zdjęcia]

  1. […] turnieju zaprezentujemy Wam w tkn24.pl (TUTAJ).  A o tym, ile stąporkowski sztab zebrał dla fundacji poinformujemy Was w naszym portalu zaraz […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *