REKLAMA

Neptun przegrywa na wyjeździe. Po raz kolejny z teoretycznie słabszą drużyną [zdjęcia]

W niedzielę Neptun Końskie przegrał spotkanie na wyjeździe w ramach 15. kolejki IV Ligi Świętokrzyskiej przeciwko drużynie OKS Opatów wynikiem 2-1. Żółto-niebiescy już po raz trzeci z rzędu przegrali przeciwko teoretycznie słabszej drużynie.

REKLAMA

Neptun Końskie obecnie zajmuje 14. lokatę w tabeli IV ligi. Przeciwnicy z Opatowa obecnie zajmują przedostatnie, 19. miejsce. Warto też dodać, że niedzielny rywal Neptuna w minionym sezonie awansował do IV ligi z trzeciego miejsca klasy okręgowej.

REKLAMA

Przypominamy, że od piątku konecczan prowadzi Zbigniew Podsiebierski, który objął stanowisko trenera po Jarosławie Komisarskim. Informowaliśmy o tym TUTAJ. Mamy nadzieję, że praca nowego szkoleniowca przyniesie widoczne efekty w grze koneckich piłkarzy.

Neptun Końskie na stadionie przy ulicy Sportowej już za tydzień zmierzy się z Hetmanem Włoszczową – drużyną zajmującą 15. miejsce w tabeli IV ligi, która w poprzednim sezonie awansowała z klasy okręgowej.

OKS Opatów – Neptun Końskie 2-1
Neptun: Herda, Sierszyński, Maciejewski, Skalski, Skoczylas, Urban, Kwiecień, Armata, Białas, Sztandera, Zacharski, Kotarzewski, Kwiecień, Markowicz, Pach, Słaby
Gol dla Neptuna: Skalski

Zdjęcia (Neptun Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *