REKLAMA

Niekłań wygrywa Puchar Komendanta w siatkówce [wideo, zdjęcia]

W sobotę w ramach trwających ferii zimowych, odbył się Halowy Turniej Piłki Siatkowej Uczniów Szkół Podstawowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Końskich. Zawody odbywały się w hali sportowej w Fałkowie. W duchu sportowej rywalizacji walczyli ze sobą uczniowie ze szkół podstawowych powiatu koneckiego. Najlepszymi okazali się zawodnicy z Niekłania.

REKLAMA

Zanim zawody się rozpoczęły głos zabrali: główny organizator wydarzenia komendant inspektor Rafał Zieliński oraz gospodarz miejsca wójt Fałkowa Henryk Konieczny:

„Cieszę się, że tak licznie przybyliście tutaj na ten turniej. Jestem przekonany, że wszyscy się wyspali i są w pełni sił. Przede wszystkim chciałbym życzyć Wam dobrej zabawy, rywalizacji fair play, by wszyscy cali i zdrowi wrócili do domu z uśmiechami. Przygotowaliśmy dla was poczęstunek, nagrody. Bawcie się dobrze. Życzę wszystkiego dobrego. X Turniej o Puchar Komendanta Powiatowego w Końskich uważam za otwarty” – mówił podczas otwarcia inspektor Rafał Zieliński, Komendant Powiatowy Policji w Końskich

REKLAMA

„Przede wszystkim chciałem podziękować panu komendantowi za kontynuację. To już jest dziesiąta edycja i myślę, że będzie kontynuacja dalsza, a to się wpisze w grafik kolejnych lat. To bardzo miłe i sympatyczne. Dziękuję wszystkim zaangażowanym, policjantom i nie tylko. Dziękuję pani dyrektor, a wszystkim za przybycie i życzę też wspaniałej, sportowej rywalizacji w duchu fair play” – przemawiał Henryk Konieczny, wójt gminy Fałków.

W wydarzeniu udział wziął także zastępca burmistrza Radoszyc Grzegorz Pakuła.

Uczniowie wykazali się niezwykłą determinacją i zaangażowaniem, a także zaprezentowali wysoki poziom rozgrywek. Najlepszymi siatkarzami okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Niekłaniu Wielkim, zaraz za nimi znaleźli się uczniowie z Zespołu Placówek Oświatowych w Dziebałtowie, zaś trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Radoszycach. W rywalizacji udział wzięły także młodzi zawodnicy ze szkoły gospodarza – Szkoły Podstawowej w Fałkowie, a tym razem okazali się oni być niezwykle gościnni.

Najlepszym zawodnikiem została uczennica Zespołu Placówek Oświatowych w Dziebałtowie – Anna Fabicka-Krakowiak. Wszyscy którzy wzięli udział w turnieju, wyróżnieni zostali medalami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. W trakcie całego dnia gier policjanci prowadzili pogadanki profilaktyczne w różnych tematach.

Oprócz Komendy Powiatowej Policji w Końskich organizatorami turnieju były: Urząd Gminy w Fałkowie i Urząd Miasta i Gminy w Radoszycach.

Zdjęcia (KPP Końskie):

REKLAMA

One thought on “Niekłań wygrywa Puchar Komendanta w siatkówce [wideo, zdjęcia]

  1. […] Niekłań wygrywa Puchar Komendanta w siatkówce [wideo, zdjęcia] […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *