Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Przyjęcia do specjalistów w Marlla-med. Marzec 2022

Arkadiusz Góral Arkadiusz Góral 14:05, 02.03.2022
Skomentuj Przyjęcia do specjalistów w Marlla-med. Marzec 2022

Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Marlla-med zaprasza do skorzystania w marcu 2022 z wizyt u lekarzy specjalistów. Na wszystkie wizyty obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 785 303 040. Poniżej wykaz wizyt w marcu 2022. 

Grafik przyjęć lekarzy specjalistów w miesiącu marcu 2022 roku:

urolog lek. med. M. Lipowski - 16.03.2022 r

kardiolog lek. med. A. Cieciorowski - 10.03.2022 r.

radiolog lek. med. M. Włosek - 21.03. 2022 r.

ortopeda lek. med. G. Mejnartowicz - 08.03.2022 r. 

Po zapisie telefonicznym możliwe również:

- Badanie USG

Możliwe, że w marcu dostępni będą także inni specjaliści. O tym Marlla-med będzie informował na bieżąco.

Zapisy obowiązują pod numerem telefonu: 785 303 040. Jednocześnie w Marlla-med cały czas można korzystać z rehabilitacji oraz kriokomory - o tym ostatnim więcej TUTAJ.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%