Bardzo często w programie podejmowana jest decyzja o zmianie nazwy restauracji, gdzie odbywają się Rewolucje. Stąporkowska kawiarnia niegdyś nazywała się Kawiarenka Pod Grzejnikiem, później Calore Cafe.
::addons{"type":"only-with-us","color":"black"}
Poniżej znajdziecie ankietę, w której możecie zagłosować, czy któraś z tych nazw powinna widnieć na budynku po Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler czy macie inną propozycję. Swoje pomysły możecie podawać w komentarzach. Głosować możecie do poniedziałku 29 czerwca, do godziny 8:00.
[ANKIETA]1[/ANKIETA]
[ZT]365924[/ZT]
::addons{"type":"only-with-us","color":"black"}
[ZT]365981[/ZT]
qwerty16:01, 25.06.2026
proponuje: Potłuczone talerze.
Dobre, co?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
proponuje: Potłuczone talerze. Dobre, co?
qwerty
16:01, 2026-06-25
Są zmiany w parafiach. Biskup ogłosił
Staporkow. Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Gratulacje.
Ramires
14:44, 2026-06-25
Co z geotermią w Radoszycach? Sprawdzamy!
To ja może przetłumaczę komunikat na zrozumiały język polski - kolejne 10 mln prze..ne bezpowrotnie. Satysfakcję będzie miał tylko prezes firmy realizującej odwiert. Świętego Graala już dawno temu znalazł Indiana Jones 🙂 marzenia trzeba mieć skrojone pod realne możliwości.
10 mln poszło
13:55, 2026-06-25
Koneckie kasyno zlikwidowane. Policja uderzyła w hazard
Moje marzenia o wygranej w koneckim kasynie i o tym,że błyskawicznie zostanę lokalnym milionerem,legły właśnie w gruzach. Policja zamykając biedakasyno bezlitośnie pozbawiła mnie szans na bogactwo. Czyli jutro rano jak zawsze trzeba wstać i iść do pracy. A już planowałem za wygrane pieniądze zakup 15 letniego BMW,o którym handlarz mówi,że jest praktycznie z minimalnym przebiegiem i Niemiec nim wcale nie jeździł.
koneckie las vegas
13:21, 2026-06-25