Wiadomości z powiatu koneckiego – aktualności z Końskich i gmin

Zamknij
WAŻNE:

Robert Plech kandydatem facebookowiczów?

 17:57, 17.01.2018
Skomentuj Robert Plech kandydatem facebookowiczów?

W grudniu wiceprzewodniczący struktur powiatowych Sojuszu Lewicy Demokratycznej Grzegorz Wąsik w programie TKN STUDIO zdradził, że kandydatem lewicy na burmistrza Końskich będzie Robert Plech. W jednej z internetowych sond ten konecki przedsiębiorca zyskał ostatnio ogromne poparcie. 

::attachment{"type":"image","item_id":"528358", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"640"}

Przypomnijmy, że 42-letni przedsiębiorca w naszym sondażu z czerwca ubiegłego roku zajął drugie miejsce za urzędującym burmistrzem Krzysztofem Obratańskim (wyniki dostępne TUTAJ). Tym razem w sondzie zorganizowanej na niezwykle popularnej koneckiej grupie dyskusyjnej Que pasa Końskie zdecydowanie wygrał.

Realnie oceniając sonda zaproponowana na Que pasa Końskie przez Beatę Kij - administratorkę tej grupy dyskusyjnej - ma swoje plusy, ale ma i minusy. Naszym redakcyjnym zdaniem dobrze oddaje ona nastroje osób korzystających z Facebooka, ponieważ grupa jest naprawdę bardzo popularna i opiniotwórcza. Głosy oddało mnóstwo osób - łącznie odnotowano 527 kliknięć! Co więcej: żadne z nich nie było anonimowe. W sondażach na Facebooku zawsze udział biorą realne osoby, podpisujące się pod głosem swoim imieniem, nazwiskiem oraz często fotografią.

Natomiast należy pamiętać, że sonda ta zupełnie nie uwzględnia elektoratu, który nie posiada konta na tym portalu, a także tego, który jest zupełnie nieinternetowy. Ten zaś niekoniecznie musi poprzeć szefa powiatowych struktur SLD. Warto także dodać, że w sondzie mogli wziąć udział wszyscy członkowie grupy, czyli także osoby nie zamieszkujące w gminie Końskie, a tylko się nią interesujący oraz nasi emigranci, którzy niekoniecznie muszą przebywać w swoim mateczniku podczas najbliższych wyborów.

Wyniki prezentują się następująco: 

  1. Robert Plech - 268 głosów (50,8 %)
  2. Krzysztof Obratański - 122 głosy (23,1 %)
  3. Michał Cichocki - 113 głosów (21,4 %)
  4. Damian Milczuszek - 14 głosów (0,026 %)
  5. Mateusz Misztal - 6 głosów (0,011 %)
  6. Krzysztof Jasiński - 4 głosy (0,007 %)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%