Kultura w powiecie koneckim – wydarzenia i aktualności z gmin

Zamknij
WAŻNE:

Gmina Radoszyce zachęca do udziału w konkursie plastycznym!

Kamil Olesiński Kamil Olesiński 11:21, 14.02.2020
Skomentuj Gmina Radoszyce zachęca do udziału w konkursie plastycznym!

Gmina Radoszyce organizuje konkurs plastyczny pod nazwą "Witaj wiosno". Udział może wziąć każdy uczeń szkoły podstawowej z terenu gminy. Pierwszy etap konkursu trwa do 28 lutego.

Tematyką konkursu jest wiosna, więc uczestnicy muszą wykazać się nie tylko talentem rysowniczym, ale i kreatywnością, by pokazać tę porę roku z jak najpiękniejszej strony. Uczniowie będą rywalizować w kategoriach klas 1-4 oraz 5-8.

Konkurs został podzielony na dwa etapy. Pierwszy odbywa się na poziomie szkoły i trwa do 28 lutego, natomiast w drugim etapie trwającym do 10 marca wezmą udział zwycięzcy etapu szkolnego z całej gminy. Organizatorzy zapowiadają jednak, że do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody, zachęcamy więc wszystkich pasjonujących się plastyką do udziału w konkursie!

Regulamin konkursu, druk zgłoszeniowy oraz druk wyrażenia zgody na udział przez rodzica znajdziecie TUTAJ.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%