
Konecczanka bez sent16:12, 08.06.2026
Bazary
Zdjęcia z bazarów chcemy zobaczyć
I jak był ruski naród w natarciu!
Do ruskich na bazar się chodziło
Bo na chodnikach stado ludzi było.
Wioska indiańska tak oblegana,
Że przejść się nie dało tamtędy z rana.
Bazar przy szkole podstawowej
Oblegał każdy koń razem z wozem.
Zboża na worki tam sprzedawano
A ile kartofli! Nie fortepianów!
Bazar największy przy Warszawskiej
to był handel jak w innej bajce!
Ilu tam ludzi zarabiało
A ile stoisk i towaru!
Było minęło,
handlu już nie ma.
Bazary zniknęły
Miasto wymiera.
I tylko proboszcz tutaj zarabia,
Eldorado we wszystkich parafiach!
Na pogrzebach staruszków kasiore zbijają
A bazarów nawet ze zdjęć nie znają!
emeryt06:56, 09.06.2026
Ta obłąkana umysłowo kobieta pisze o targowisku na ul. Warszawskiej gdzie potem powstał dom towarowy BARTEK , taka targowica w tamtych latach była także na skrzyżowaniu ul. Starowarszawskiej obok biur GS Samopomoc Chłopska , tam też często przyjeżdżało wesołe miasteczko .
Lata 60-70 te XX wieku .
No i dworzec PKS zaraz obok .
Zuzanna Graczak23:30, 14.06.2026
STOP PAKTOWI MIGRACYJNEMU😡😡😡😡
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Upalny i tłumny Dzień otwarty w ŚODR Modliszewice
Gdzie te tłumy?
Gosciu
17:41, 2026-06-28
Popularne herbatniki z Biedronki wycofane
Importer? To w jakim kraju je produkują?
Gosciu
14:29, 2026-06-28
Ostrzeżenie III stopnia dla Końskich i okolic
Jaki jest sens powycinać drzewa, i zrobić betonowy plac. A teraz gdy gorąco to ustawiać deszczownice i marnować wodę?
qwerty
11:40, 2026-06-28
Upalnie na plaży w Sielpi. Zobaczcie zdjęcia
na drugim zdjęciu widać jak kierowcy nie potrafią poradzić sobie z prostym zadaniem, z poprawnym parkowaniem. Jest przecież parking, ale na parkingu to trzeba umieć zaparkować 🤣🤣🤣. Ja się pytam: gdzie policja? ile mandatów wystawiono?
qwerty
11:30, 2026-06-28