Dwudniowy turniej piłki ręcznej seniorów o Puchar Burmistrza Końskich jest już za nami. Zwyciężył AZS AWF Biała Podlaska. Gospodarze musieli zadowolić się trzecim miejscem.
::attachment{"type":"image","item_id":"443305", "alt":"zdjęcie", "title":"Przemysław Matyjasik z KSSPR Końskie odebrał puchar i dyplom za zajęcie III miejsca w turnieju z rąk wiceprezesa klubu Wojciecha Jasnosa i wiceburmistrza Końskich Krzysztofa Jasińskiego.", "longSide":"800"}
Turniej rozpoczął się w piątek, a w drugim spotkaniu KSSPR uległo KSZO. Zawody otworzył zaś burmistrz Końskich Krzysztof Obratański - relację wideo i foto z piątkowych zmagań znajdziecie TUTAJ. W sobotę miały miejsce kolejne mecze. Ich wyniki oraz ostateczną kolejność prezentujemy poniżej:
AZS AWF BIAŁA PODLASKA - KSZO ODLEWNIA OSTROWIEC ŚW. 26:15 (15:7)
KSSPR KOŃSKIE - KS UNIWERSYTET RADOM 35:26 (16:12)
KSZO ODLEWNIA OSTROWIEC ŚW. - KS UNIWERSYTET RADOM 31:26 (15:14)
KSSPR KOŃSKIE - AZS AWF BIAŁA PODLASKA 20:24 (14:11)
TABELA KOŃCOWA TURNIEJU
1. KS AZS-AWF Biała Podlaska - 9 pkt. - trener Dimitri Tichon, II trener Sławomir Bodasiński
2. KSZO ODLEWNIA Ostrowiec Św. - 6 pkt. - trener Tomasz Radowiecki
3. KSSPR Końskie - 3 pkt. - trener Robert Napierała
4. KS Uniwersytet Radom - 0 pkt. - trener Karol Drabik
Przed KSSPR jeszcze trzy spotkania sparingowe. Następnie start ligi - zaplanowano go na 21 września. Wtedy to "Konie" zmierzą się z AZS UW Warszawa.
Zdjęcia:
[FOTORELACJA]24799[/FOTORELACJA]
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz