W sobotę w Leżajsku odbył się Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Karate - Leżajsk Cup 2016 o puchar Starosty Leżajska. W zawodach wzięli udział karatecy z naszego powiatu.
::attachment{"type":"image","item_id":"578266", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}
W turnieju wzięło udział 207 zawodników i zawodniczek z 21 klubów z Polski. Sędzią głównym zawodów był shihan Wiesław Gwizd 5 dan Tarnów. Nasz region reprezentowało 5 zawodników z sekcji karate w Niekłaniu Wielkim, którzy na co dzień trenują w SKSW Skarżysko pod okiem sensei Zbigniewa Zaborka oraz drużyna z Koneckiego Klubu Karate Kyokushin.
Cała piątka z Niekłania stanęła na podium: I miejsce wywalczyła Ola Domagała, III miejsca wywalczyli Szymon Zych, Zuzia Kwiecień, Julia Domagała i Klaudia Trudnos. Zawodnicy SKSW wywalczyli łącznie 14 medali (6 złotych, 3 srebrne i 5 brązowych) na 14 startujących!
Natomiast z Koneckiego Klubu Karate Kyokushin Mateusza Garbacza medale zdobyli:
1 miejsca: Kamila Sapieja, Kuba Owczarek i Oliwia Małecka
2 miejsce: Karolina Kozielska, Wiktor Płodzik, Olgierd Kozielski i Sebastian Płodzik
3 miejsce: Emilka Łucak
Klub ze skarżyska, w którym trenują karatecy z Niekłania, wygrał klasyfikację drużynową uzyskując 49 punktów, drugie miejsce przypadło gospodarzom z Leżajska z 38 punktami, natomiast trzecią lokatę zajął klub z Końskich z 27 punktami na koncie.
Zdjęcia: Marcin Zych oraz Konecki Klub Karate Kyokushin
[FOTORELACJA]31798[/FOTORELACJA]
Likwidacja bursy ważnym tematem sesji w powiecie
Pracy nie ma i nie będzie tutaj
Obserwator
22:06, 2026-05-21
Likwidacja bursy ważnym tematem sesji w powiecie
Szkoda że tak nie zajmują się rynkiem pracy jak ta bursa
M
18:54, 2026-05-21
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz