REKLAMA

Prezentujemy kolejną ‚Zagadkę Tygodnia’ Domu Kultury [wideo]

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich opublikował dziś kolejny odcinek nowej serii – „Zagadki Tygodnia”. Prezentujemy go Państwu poniżej. Odpowiedzi możecie przesyłać na adres email [email protected]

REKLAMA

Zagadkę Tygodnia przedstawiła Małgorzata Pasek:

To jest rzecz. Najczęściej ma okrągły kształt, ale nie zawsze. Wykonana jest w większości ze szkła. Wykorzystujemy ją codziennie, lecz jej nie dotykamy. Wystarczy jeden ruch, a ta rzecz zmienia kolor. Co to jest? – Małgorzata Pasek.

REKLAMA

Zagadkę z poprzedniego tygodnia wygrała pani Monika z Wincentowa. Poprawną odpowiedzią były klocki (przypominamy zagadkę TUTAJ). Gratulujemy!

O inicjatywie:

Każdego poniedziałku pracownik Domu Kultury w Końskich zadaje internautom śledzącym fanpage placówki zagadkę. Na udzielenie poprawnej odpowiedzi jest czas do środy. Można to zrobić wysyłając email na adres [email protected]. Jeśli mimo to do Domu Kultury nie wpłynie prawidłowa odpowiedź, czas na jej udzielenie zostanie przedłużony.

Dla tego, kto jako pierwszy udzieli poprawnej odpowiedzi w konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe. Ogłoszenie rozwiązania zagadki następuje wraz z premierą kolejnego odcinka.

REKLAMA

2 thoughts on “Prezentujemy kolejną ‚Zagadkę Tygodnia’ Domu Kultury [wideo]

  1. Pingback: Zagadka Tygodnia - odcinek 3 | TKN24

  2. Pingback: Zagadka Tygodnia - odcinek 4 | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *