REKLAMA

Ryk silników już w niedzielę na stadionie OSiR! Wiele atrakcji dla każdego podczas Koneckiego Motopikniku [wideo]

Multum atrakcji na nadchodzącą niedzielę na stadionie OSiR przygotowała grupa Konecki Motopiknik. Od godziny 11:30 będzie odbywał się tam zlot około 170 przerobionych pojazdów. Wydarzeniu towarzyszyć będzie zbiórka charytatywna na rzecz Oliwki Nowek z gminy Stąporków. Na trzecią edycję Koneckiego Motopikniku zapraszamy wszystkich, nie tylko miłośników czterech kółek – w programie przewidziano atrakcje dla każdego!

REKLAMA

„Przewidujemy pokazy driftu na placu manewrowym, wystawę samochodów oraz motocykli, strefę zabaw dla dzieci, strefę foodtruck oraz liczne konkursy dla uczestników i publiczności […] Nasze wydarzenie kierowane jest do okolicznej publiczności, tak naprawdę robimy to dla Was” – opowiada nam Kamil Szlęzak, jeden z organizatorów wydarzenia.

Konecki Motopiknik kojarzy się także ze zbiórkami na cele charytatywne. Nie inaczej będzie i tym razem –„W poprzednich naszych edycjach miały miejsce akcje charytatywne. W tym roku także będziemy działać charytatywnie. Zorganizujemy licytacje oraz zbiórkę pieniędzy pod sceną na Oliwkę Nowek […] Jeżeli chodzi o tegoroczną formę zbiórki – będzie ona mieć charakter finansowy. Pieniążki będą zbierać do puszek wolontariusze z identyfikatorami” – mówi nam Kamil Szlęzak.

REKLAMA

Chętni mogą także wpłacać dowolne kwoty dla Oliwki Nowek na siepomaga.pl – TUTAJ. Dziewczynka cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, uszkodzony nerw wzrokowy, zastawkę w główce oraz wodogłowie. Pisaliśmy o niej już jakiś czas temu – szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem burmistrza miasta i gminy Końskie Krzysztofa Obratańskiego. Organizator zapowiada obecność około 170 przerobionych pojazdów, które warto będzie zobaczyć. Impreza nie jest biletowana, wstęp wolny. Dodatkowo podczas Motopikniku najprawdopodobniej wystąpią artyści powiązani z koneckim Rap Lokalem – Grzegorz „Kovaleffsky” Kowalewski oraz Krzysztof „ESTE” Łyszkowski. Dzień wcześniej również na stadionie OSiR odbędą się zdjęcia do Rap Lokalu 3 – o tym więcej już wkrótce w naszym portalu. 

Organizatorzy trzeciej edycji Koneckiego Motopikniku proszą by w związku z epidemią osoby przychodzące na niedzielne wydarzenie były zaopatrzone w maseczki. Dodatkowo przy wejściach do obiektu oraz przy toaletach będą znajdować się płyny do dezynfekcji.

„Serdecznie zapraszam w tę niedzielę, stadion OSiR Końskie, godzina 11:30. Do zobaczenia!” – zaprasza Kamil Szlęzak.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *