REKLAMA

Świetny koncert Sweet Combo w Sielpi [wideo, zdjęcia]

Amfiteatr w Sielpi w piątkowy wieczór ponownie się wypełnił. Po zeszłotygodniowym znakomitym występie Suflera (relacja TUTAJ), teraz turyści i konecczanie mogli uczestniczyć w równie dobrym koncercie – zagrało Sweet Combo. 

REKLAMA

Największe światowe przeboje w doskonałym wykonaniu koneckich muzyków to przepis na doskonały piątkowy wieczór. Przekonało się o tym mnóstwo osób, które przybyły o godzinie 19:30 do Amfiteatru w Sielpi. Imprezę zorganizował, podobnie jak poprzednie koncerty, Zarząd Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi z Końskich.

Na scenie zaprezentowała się doskonale znana na Konecczyźnie grupa Sweet Combo. To zespół muzyczny wykonujący przede wszystkim tzw. „evergreens”, czyli złote przeboje światowej i polskiej muzyki rozrywkowej. Muzycy liczą więc, że dzięki swoim coverom trafią do każdego uczestnika koncertu i sprawią, że wszyscy będą się świetnie bawić. To udało się w Sielpi. Od pierwszego przeboju publiczność reagowała oklaskami, a po kolejnych piosenkach pojawiły się nawet tańce na placu przed sceną!

REKLAMA

Sweet Combo wystąpiło w składzie: Iwona Baran, Kinga Kot, Konrad Kamizela, Roman Cieślak i Grzegorz Sapieja. Zobaczcie fragmenty koncertu i zdjęcia.  A organizator zaprasza na kolejne koncert w Sielpi w piątkowe wieczory.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Świetny koncert Sweet Combo w Sielpi [wideo, zdjęcia]

  1. Pingback: Covery grupy Bajm wybrzmią na koncercie w Sielpi | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *