REKLAMA

TVP zawita do Czarnieckiej Góry, Maleńca i Sielpi

W czwartek Telewizja Polska nadawała prosto ze skweru w Końskich. Ekipy telewizyjne pozostają na Konecczyźnie prawdopodobnie do poniedziałku. Udało nam się dotrzeć do planu kolejnych nagrań i wejść na żywo. 

REKLAMA

O tym co dziś TVP robiło w Końskich informowaliśmy TUTAJ. To jednak nie koniec medialnej promocji regionu na antenie telewizji publicznej. Jak udało nam się ustalić pracownicy firmy z Woronicza w piątek zawitają do Czarnieckiej Góry oraz być może do jednego z gospodarstw agroturystycznych na terenie gminy Stąporków. W sobotę będą w Zabytkowym Zakładzie Hutniczym w Maleńcu, gdzie w tym samym czasie odbywać będzie się spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich i prezentowane będą lokalne potrawy.

REKLAMA

W niedzielę ekipa telewizyjna przeniesie się do Sielpi by opowiedzieć o tej turystycznej miejscowości, wypoczynku na plaży i… sportach wodnych. W poniedziałek TVP powróci do centrum Końskich, a wieczorem prawdopodobnie w hali przy ul. Stoińskiego odbędzie się debata. Dlaczego używamy słowa prawdopodobnie? Po pierwsze dlatego, iż dziś pojawiły się doniesienia jakoby zaproponowana formuła debaty była niezgodna z rozporządzeniem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Po drugie ciągle nie wiadomo kto będzie zainteresowany udziałem w wydarzeniu. Rafał Trzaskowski o kolejnej debacie TVP wyraża się sceptycznie. Z kolei sztab Andrzeja Dudy początkowo potwierdził udział w evencie, ale już ostatnie wypowiedzi Prezydenta RP pozostawiają nieco wątpliwości – mówi on o tym, że najchętniej wziąłby udział w debacie organizowanej przez trzy największe polskie telewizje na neutralnym gruncie. Do udziału w takiej debacie nawołuje także Trzaskowski.

REKLAMA

One thought on “TVP zawita do Czarnieckiej Góry, Maleńca i Sielpi

  1. Pingback: Debata w Końskich: W hali powstaną dwa studia! | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *