REKLAMA

Wielka Orkiestra zagra w całym powiecie mimo epidemii

Mimo sytuacji epidemicznej Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie koneckim ruszy w każdym ze sztabów, które przyłączały się do akcji w zeszłych latach. 

REKLAMA

W Radoszycach trwają spotkania z wolontariuszami. Będą oni stać z puszkami przy kościołach i sklepach, jednak szczegółowe informacje i ustalenia nie są jeszcze znane. W akcję włączyło się około 35 wolontariuszy. Na pewno nie będzie standardowego finału. Sztab w Radoszycach nie przewiduje organizowania licytacji online, jednak w samą akcję zaangażowany jest także burmistrz miasta i gminy Radoszyce Michał Pękala.

REKLAMA

„Uważamy, że trzeba w to wchodzić, bo WOŚP dużo pomaga, co widać po szpitalach” – dodaje Michał Pękala.

W Stąporkowie natomiast licytacja internetowa w tym tygodniu się rozpocznie, najprawdopodobniej w serwisie Allegro. Do sztabu przyłączyło się 26 wolontariuszy, którzy będą stać z puszkami przy marketach i kościołach.

Sztab w Miedzierzy jak co roku zadbał o organizację innowacyjnych aktywności. Mimo sytuacji epidemicznej odbędzie się orkiestrowy spacer, w planach jest także morsowanie oraz kulig, szczegóły nie są jednak znane. Ośmiu wolontariuszy działających na rzecz WOŚP będzie stać z puszkami przy kościele i sklepie. W Miedzierzy natomiast nie będzie licytacji internetowej.

Przypominamy, że w Końskich akcja już trwa. W markecie Gama przy ulicy 16 Stycznia w Końskich stanęła stacjonarna puszka WOŚP, a o przedmiotach, które są umieszczane na aukcji internetowej pisaliśmy TUTAJ.

REKLAMA

One thought on “Wielka Orkiestra zagra w całym powiecie mimo epidemii

  1. […] Nie tylko Końskie grają na rzecz orkiestry. Mimo sytuacji epidemicznej Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie koneckim ruszy w każdym ze sztabów, które przyłączały się do akcji w zeszłych latach – w Radoszycach, Stąporkowie i Miedzierzy. Szczegóły odnośnie ich funkcjonowania przedstawiliśmy w osobnym artykule – TUTAJ. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *