REKLAMA

Z uwagi na koronawirusa urzędy w Końskich przestają przyjmować interesantów

Ze względu na postępującą sytuację epidemiczną w naszym powiecie, bo aż 54 nowe przypadki zakażenia koronawirusem wykryto od czwartku, zmienia się praca niektórych urzędów. Starostwo Powiatowe w Końskich od jutra do 7 września nie będzie przyjmować interesantów, natomiast od dziś do odwołania zamknięty będzie Urząd Miasta i Gminy w Końskich.

REKLAMA

Dziś przed petentami zamknął się UMiG w Końskich. Spowodowane jest to zarażeniem jednego z pracowników urzędu –„Mamy potwierdzony przypadek osoby zakażonej koronawirusem, w związku z tym wysłaliśmy pracowników, którzy mieli kontakt z zarażoną osobą do domu w ramach kwarantanny, a listę tych osób przesłaliśmy do Sanepidu. Sanepid zadecyduje czy zostaną oni przetestowani” – mówi nam burmistrz Końskich Krzysztof Obratański.

REKLAMA

Numery telefonów do poszczególnych wydziałów UMiG Końskie znajdziecie TUTAJ.

Od jutra także interesanci Starostwa Powiatowego w Końskich nie będą mogli wejść do siedziby Starostwa oraz pomieszczeń Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności znajdujących się w budynku Zespołu Opieki Zdrowotnej w Końskich przy ul. Gimnazjalnej 41B.

Załatwianie spraw będzie odbywało się po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub pocztą elektroniczną bezpośrednio z właściwym wydziałem Starostwa pod numerami i adresami dostępnymi na stronie internetowej powiatu – TUTAJ.

Powiatowy Urząd Pracy w Końskich od początku epidemii stawia na kontakt telefoniczny oraz internetowy. Udało nam się ustalić, że instytucja działać będzie więc tak, jak dotychczas – załatwić swoje sprawy można także osobiście po uprzednim kontakcie z pracownikiem urzędu.

Przypominamy, że od czwartku stwierdzono 54 przypadki zakażenia koronawirusem, łącznie jest 68 aktywnych zarażeń. Przez taki szybki i nagły przyrost rozprzestrzeniania się choroby powiatowi koneckiemu grozi objęcie żółtą, a może nawet i czerwoną strefą. Najnowsze, szczegółowe informacje dotyczące epidemii w powiecie znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

6 thoughts on “Z uwagi na koronawirusa urzędy w Końskich przestają przyjmować interesantów

  1. zwykły robotnik musi zapierdalać i niema wirusa a banda nierobów urzędasów co nic nie robi zawsze jest pod ochroną, gdzie tu jaka sprawiedliwość

  2. Pingback: Powiatowe dożynki odwołane. Powodem koronawirus | TKN24

  3. Urzędnik powinien pracować tak jak przedsiębiorca jak lekarz i pielęgniarka, sprzedawca itd. Zachować należy środki bezpieczeństwa a pracując wywiązywać się z terminów załatwiania spraw.To urzędy blokują rozwój gospodarki. Jeśli tak żle to założyć proponuje własną działalność.

  4. Niepracuja i pensje dostaja. To samo zaraz bedzie z innymi na budzetowce. A Ty zaiwaniaj na tą mase darmozjadow cale zycie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *