REKLAMA

Zmarła uczestniczka wypadku na obwodnicy Końskich. Nastolatek walczy o życie

Docierają do nas tragiczne wieści. W szpitalu zmarła uczestniczka wtorkowego wypadku, który miał miejsce na obwodnicy Końskich (o zdarzeniu więcej TUTAJ). To 18-letnia kierująca autem osobowym. 17-letni pasażer skody jest w stanie krytycznym, walczy o życie w szpitalu w Kielcach. 

REKLAMA

REKLAMA

Przypomnijmy, że we wtorek przed godziną 8:00 samochód osobowy na ulicy Koneckich Odlewników zderzył się z autobusem szkolnym wiozącym dzieci z powiatu radomszczańskiego na wycieczkę. Z informacji przekazanych przez służby wynikało, że żadne z dzieci jadących autobusem nie ucierpiało. Natomiast z osobowej skody dwie osoby zabrano w stanie ciężkim.

Dzisiaj docierają do nas tragiczne wiadomości –„Z przykrością muszę potwierdzić, że zmarła 18-letnia kierująca skodą. 17-latek będący pasażerem wciąż pozostaje w stanie krytycznym. Pozostałe trzy osoby jadące tym autem to jest: 18-letnia kobieta, 18-letni mężczyzna oraz 18-letnia kobieta są w stanie niezagrażającym życiu” – informuje nas sierżant Krzysztof Bernat, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Wiemy, że nastolatkowie to uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Końskich. Szkoła przeżywa obecnie głęboką żałobę.

Przypomnijmy, że w miejscu wypadku w związku z dużą ilością zdarzeń niedawno zmieniono organizację ruchu (o tym powiat konecki informuje TUTAJ). Po tych działaniach ilość kolizji spadła, ale kiedy już do nich dochodziło to były to zdarzenia poważne. Niestety tym razem miało ono najtragiczniejsze z możliwych skutek.

REKLAMA

17 thoughts on “Zmarła uczestniczka wypadku na obwodnicy Końskich. Nastolatek walczy o życie

 1. Konecczanka pisze:

  Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie…

  • Mefisto pisze:

   Od czego? Od radości życia fanatyku? Przestań wrzucać tu swoje religijne uniesienia.

   • Maciej pisze:

    Wyjdź z piwnicy i zaakceptuj to, że ludzie mogą wierzyć w co chcą i pisać o tym gdzie chcą. Komentarz z modlitwą jest nieszkodliwy dla nikogo, a nawet jest to forma współczucia i okazania szacunku, a jak ci przeszkadza to, z całym szacunkiem, zamknij oczy i mordę 😀

    • Mefisto pisze:

     To treść, która jest skierowana do czytających. Jest dla mnie pozbawiona sensu.

     • Konecczanka pisze:

      Błogosławię Cię w imię Jezusa Chrystusa i niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba. I obyś cokolwiek z tego zdania zrozumiał myśleniem Bożym a nie ludzkim.

     • Mefisto pisze:

      Uprawiasz prozelityzm. Mnie tym nie tykaj. Nie życzę tego sobie, aby włączać moją osobę w twoją religijność.

 2. Doświadczony kierowca pisze:

  Czy nikomu jeszcze z włodarzy nie przyszło do głowy, że błędnych decyzji nie naprawią sie kolejną błędną decyzją i ta organizacja w ruchu w tym miejscu jest bardzo zła ?!!!
  Ok nie da się całkowicie zlikwidowac ryzyka wpadku ale sadzę, ze rondo w tym miejscu wyeliminowaloby przynajmniej ryzyko poważnych wypadków związanych z prędkością i ze złą widocznościa jaka w tym miejscu jest gdy trzeba sie tam włączyć do ruchu jadąc w lewo od strony ul. Staszica. A w szczegulnosci jak w Staszica skrecaja tiry to juz w ogóle nie wiadomo czy coś jedzie lewym pasem.
  Wiec niech teraz wszyscy pokolei którzy przylozyli rękę do zaprojektowania i wybudowania tego skrzyżowania przyznają sie do błędu i przeproszą obywateli za to ze stworzyli cos co przynosi smierc na drodze.

 3. KRUP pisze:

  Na tym nieszczęsnym skrzyżowaniu rondo lub swiatla to koniecznosc zeby poprawic bezpieczenstwo. A urzędnicy dalej swoje i rondo będą budować kolo sądu, tam gdzie prędkość jest mała i do zdarzeń praktycznie nie dochodzi, a jeśli już to są to drobne kolizje.

 4. Wp.pl pisze:

  Masz całkowitą rację. Dokładnie tu (w komentarzach) pisałem o tym parę lat temu (można sprawdzić!). Tej śmierci można było uniknąć. Grzech zaniechania i brak działania zamienił się w śmierć dziecka.

 5. Greg pisze:

  Na tym skrzyżowaniu już dawno powinny być zainstalowane światła. Nie wiem na co nasi włodarze czekają. Na następną śmierć?

 6. zdyszany mleczarz pisze:

  Temat obwodnicy i wypadków na niej wraca któryś raz z rzędu. Ile trzeba jeszcze wypadków i tragedii by ktoś w końcu za to się zabrał ?

 7. zzz pisze:

  to nic nie zmieni ,ale czy autokar jechał swoim pasem

 8. PUDI pisze:

  Nie nazywajcie tego bubla drogowego obwodnicą, a raczej drogą średnicową – „najbliższa czynna obwodnica” to np. Obwodnica Opoczna

 9. ronik pisze:

  Żadnych świateł bo to korkuje, rondo i problem znika.

 10. Max pisze:

  Ogromne współczucie dla rodziny . Grono naszych obcych ludzi dla rodziny też bardzo poruszona tą tragedią.

 11. UB40 pisze:

  W tym miejscu miało być 3 rondo. Jak zwykle polityka i oszczędności wygrały. Tylko czy na pewno wygrały. To skrzyżowanie śmierci . Oby ten wypadek doprowadził do natychmiastowych działań i oby nigdy więcej takich tragedii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *