REKLAMA

Zobaczcie teledysk Rap Lokalu 3 Końskie! [wideo]

Niespełna miesiąc temu lokalni raperzy spotkali się, by nagrać teledysk promujący akcję charytatywną Rap Lokal Końskie. W tym roku jest to już jej trzecia odsłona. Teraz możemy oglądać efekt ich prac! Zobaczcie klip w materiale załączonym poniżej.

REKLAMA

W powstawanie teledysku zaangażowało się osiemnastu raperów z powiatu koneckiego. O tym, czym jest Rap Lokal podczas nagrań do klipu opowiedział nam jego inicjator – Krzysztof ESTE Łyszkowski –„Rap Lokal powstał w 2016 roku w Pabianicach – mieście z którego pochodzę. Organizowaliśmy koncert hip-hopowy łączący podziemnych, lokalnych raperów. Postanowiliśmy przekazać zysk z koncertu na cel charytatywny i tak napędziliśmy całą kulę śnieżną, która teraz ląduje w Końskich” – opowiada nam ESTE.

Nagrania były realizowane na parkingu przy stadionie OSiR w Końskich. O tło teledysku zadbali miłośnicy czterech kółek z grupy Konecki Motopiknik, którzy udostępnili swoje zjawiskowe auta. Ponadto driftujące za raperami bmw zadbało o wzbogacenie ujęć w dużą ilość dymu oraz akcję na drugim planie. Materiał z powstawania klipu znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

Za muzykę odpowiedzialny był Dj Cebula, o mix/master zadbał Grzegorz „Kovaleffsky”, wideo – Krzysztof „ESTE” Łyszkowski, kamera – SPUN Video Produkcje. Ponadto w powstanie utworu zaangażowało się osiemnastu wokalistów: ESTE, Kovaleffsky, Boczo, Hania Ziomek, Talerz, Stanior, Yogi, Marian, Ergiepe, Kaerzet, Łuki, Galwas, Hart, Kynio, OWN, Mały, Cichy, Young DEE DEE.

Teraz muzycy planują w piątek 23 października o godzinie 19 zorganizować koncert podsumowujący tegoroczną akcję w restauracji „Widelec” w Końskich. Wkrótce będziemy szczegółowo informować o tym wydarzeniu.

REKLAMA

One thought on “Zobaczcie teledysk Rap Lokalu 3 Końskie! [wideo]

  1. Pingback: Odwołano koncert III edycji koneckiego Rap Lokalu | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *