Volkswagen zderzył się ciężarówką marki Volvo w Grabkowie (gmina Końskie). W skutek wypadku na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń.
REKLAMA![](https://tkn24.pl/wp-content/uploads/2021/02/DachBud2021.gif)
W miejscowości Grabków na drodze wojewódzkiej Końskie-Żarnów doszło do wypadku drogowego dwóch pojazdów. Mężczyzna jadący osobowym VW najechał na tył naczepy ciężarowego Volvo. O własnych siłach opuścił on pojazd a przybyli na miejsce zdarzenia strażacy udzielili mu pomocy stabilizując odcinek szyjny kręgosłupa, opatrując skaleczoną głowę i lewą dłoń.
W samochodzie odłączono akumulator a rozlane płyny pokolizyjne posypano sorbentem. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Do wypadku doszło prawdopodobnie na skutek niezachowania bezpieczeństwa, droga była mokra a do uderzenia doszło na ostrym zakręcie.
REKLAMA![](https://tkn24.pl/wp-content/uploads/2025/01/smart-2025-gif.gif)
![](https://tkn24.pl/wp-content/uploads/2024/09/projekt-dieta-dominika-pakula.png)
Tekst i zdjęcia – Mariusz Czapelski, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Końskich.
- Foto: PSP Końskie