REKLAMA

Dachbud – najlepsze ceny i najwyższa jakość w powiecie koneckim [zdjęcia]

Firma Dachbud mająca siedzibę w Stąporkowie w powiecie koneckim zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych pokryć dachowych. To gwarant najwyższej jakości w najlepszej cenie. 

REKLAMA

Od początku istnienia, najważniejszym celem firmy była jakość i profesjonalna obsługa klientów. –„Nasze doświadczenie pozwala nam oferować towary sprawdzone, produkowane przez wysoko wyspecjalizowane zakłady, o ustalonych markach. Bezpośrednie doświadczenie zdobyte na placu budowy pozwala nam doradzać Państwu profesjonalnie i fachowo. Rzetelne i solidne podejście do każdego zlecenia, towarzyszenie klientowi przez cały proces inwestycyjny, to podstawy działania naszej Firmy. Wysoko wyspecjalizowana kadra i nowoczesne zarządzanie Firmą stale zdobywa uznanie wśród naszych klientów i stałych partnerów handlowych.” – opowiada nam Artur Rybicki, właściciel firmy.

REKLAMA

Firma zapewnia komplet materiałów do wykonania tej najważniejszej części obiektu: konstrukcję więźby dachowej ”’na wymiar”, praktycznie każdy rodzaj pokrycia, orynnowanie, folię, wełnę, styropian, obróbki blacharskie i wszystko co niezbędne na dachy budynków mieszkalnych i obiektów przemysłowych. – „Każdy klient jest dla nas najważniejszy. ””Mały” i ””duży”. Przyjdź, doradzimy, jak efektywnie pokryć Twój dom.” – zachęca Artur Rybicki, właściciel Dachbudu.

Oferta firmy:

Blachodachówki i blachy trapezowe
Dachówki cementowe i ceramiczne
Gonty bitumiczne
Dachówki z posypką
Łupek naturalny
Systemy rynnowe
Okna i wyłazy dachowe
Membrany dachowe
Akcesoria dachowe

Kontakt – Adres: ul. Piłsudskiego 176, Stąporków
Telefon: 509 397 713 oraz 512 302 098
Email: [email protected]

Zdjęcia:

REKLAMA

Comments are closed.