REKLAMA

Konecka Plaża. Turniej siatkówki na Dni Końskich

W sobotę od rana na stadionie OSiR  w Końskich można będzie kibicować siatkarzom plażowym, którzy do Końskich przyjadą z całego kraju by wziąć udział w turnieju „Konecka Plaża”. Zmagania ruszą o godzinie 9:00. To wydarzenie towarzyszące Dniom Końskich. 

REKLAMA

REKLAMA

„Konecka Plaża” organizowana jest przez miłośnika tej dyscypliny Arkadiusza Kuletę. Przed rokiem turniej ten wygrała utytułowana para Michał Korycki / Miłosz Kruk z Przysuchy. To choćby medaliści Mistrzostw Polski w Beach Volleyball. Kto będzie najlepszy tym razem? Przekonamy się już w sobotę.

Do zawodów zgłosiło się 16 par, które rywalizować będą na dwóch piaskowych boiskach. Pierwszy gwizdek przewidziano na godzinę 9:00, a turniej powinien potrwać  do około 16:00 – 17:00.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *