REKLAMA

Konferencja o grupach operacyjnych EPI i nowoczesnym rolnictwie w ŚODR w Modliszewicach

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach zaprasza na konferencję, która odbędzie się we wtorek 25 listopada w siedzibie jednostki. Podczas wydarzenia przeprowadzone zostaną liczne wykłady przygotowywane przez specjalistów z branży rolniczej z całej Polski.

REKLAMA

REKLAMA

Konferencja o nazwie „Nowe modele współpracy dla zrównoważonego rolnictwa – doświadczenia EPI i doradztwa rolniczego” rozpocznie się o godzinie 9:30, wtedy uczestnicy będą mogli zarejestrować swój udział oraz napić się kawy. Następnie, o godzinie 10:00 rozpocznie się pierwszy blok wykładów. Pierwszy punkt opracuje dyrektor modliszewickiego ŚODR Agnieszka Pietrzak. Kolejne prelekcje będą dotyczyć dobrych praktyk w zakresie zrzeszania się rolników i porównaniu grup operacyjnych EPI.

Po przerwie kawowej rozszerzony zostanie temat grup EPI. Prelegenci opowiedzą o nowoczesnych technologiach rolniczych, formach sprzedaży i rolach jednostek naukowych w grupach operacyjnych.

Wydarzenie zwieńczone zostanie dyskusją oraz obiadem dla uczestników i prelegentów.

Konferencja jest organizowana w ramach operacji „Rolnictwo przyszłości – współpraca grup EPI i doradztwa rolniczego w Polsce i UE” oraz operacji KSOW+ pt. „Rolnictwo przyszłości – współpraca grup EPI i doradztwa rolniczego w Polsce i UE”.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *