W lipcu bieżącego roku odbędą się gminne obchody Dni Fałkowa 2025. Wiemy, kiedy odbędzie się impreza i jaka gwiazda zagra tym razem.
REKLAMA
Według informacji przekazanej nam przez magistrat tegoroczne Dni Fałkowa odbędą się 13 lipca. Gwiazdą wieczoru będzie góralski zespół Baciary, który przyjedzie do nas prosto z Tatr. Powyżej możecie wysłuchać ich największego hitu „Żyje się raz”, który uzbierał na YouTube aż 52 miliony wyświetleń. Przypomnijmy, że grupa wystąpiła już w naszym powiecie w 2018 roku w Rudzie Malenieckiej. Relację z tego wydarzenia możecie obejrzeć TUTAJ.
REKLAMA

Zespół Baciary powstał w 2002 roku na Podhalu. Założony został przez Andrzeja i Janusza Body. Natychmiast zyskał sławę, dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu do grania, czasami już zapomnianych, melodii śpiewanych dawno temu przez naszych dziadków czy rodziców. Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni lat. Do najbardziej znanych i lubianych utworów należą: „Żyje się raz”, „Oczy zielone”, „Nic do stracenia”, „Jak się bawią ludzie”.
