Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś tuż po godzinie 7:00 w Radoszycach. Na skrzyżowaniu ulic Leśnej i Piotrkowskiej zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.
REKLAMA

– „Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że 49-letni, trzeźwy kierujący pojazdem marki Opel Vivaro nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu trzeźwemu 43-letniemu kierującemu pojazdem marki Toyota, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów” – informuje młodsza aspirant Marta Przygodzka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Końskich.
REKLAMA
W wyniku zdarzenia kierujący Toyotą odniósł obrażenia i został przetransportowany do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny kolizji. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w porannych godzinach, gdy natężenie ruchu jest większe.











