Do dramatu doszło w sobotnie późne popołudnie na drodze łączącej Bedlenko i Sierosławice w gminie Końskie. Osobowe BMW wjechało w grupę nastolatków poruszających się rowerami. Chłopcy są w różnym stanie, według naszych ustaleń dwóch z nich w stanie zagrażającym życiu. Nowe informacje w sprawie przekazujemy TUTAJ.
Zdarzenie miało miejsce między 18:00 a 19:00 -"Samochód osobowy wjechał w grupę nastolatków na rowerach. Pięciu chłopców poruszało się na rowerach tą drogą. Na miejscu pracują strażacy, ale i trzy jednostki ratownictwa medycznego, też Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Pomoc udzielana jest najbardziej poszkodowanym. Akcja cały czas trwa" - mówi nam młodszy brygadier Mariusz Czapelski, oficer prasowy Państwowej Strazy Pożarnej w Końskich.

Więcej o zdarzeniu mówi młodszy aspirant Marta Przygodzka z koneckiej policji:
-"Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że dziś na drodze relacji Sierosławice- Bedlenko trzeźwy 31-letni kierujący pojazdem marki BMW jadąc w pojeździe z 6-letnia pasażerką, poruszając się od Sierosławic w kierunku Bedlenka na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadąca z przeciwka 5 osobową grupę rowerzystów nieletnich w wieku od 12 do 15 lat. Stan dwójki z nich jest określany jako zagrażający życiu".
Cała piątka rowerzystów została przetransportowana do szpitali. Do szpitala trafiła też 6-letnia pasażerka BMW.
Zdjęcia (PSP Końskie):
[FOTORELACJA]2371[/FOTORELACJA]
Smakuj życie dzięki Przyprawom u Ani w Końskich
Bardzo fajny sklep z różnorodnym asortymentem, serdecznie polecam!!!
Marta
19:31, 2026-06-25
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
proponuje: Potłuczone talerze. Dobre, co?
qwerty
16:01, 2026-06-25
Są zmiany w parafiach. Biskup ogłosił
Staporkow. Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Gratulacje.
Ramires
14:44, 2026-06-25
Co z geotermią w Radoszycach? Sprawdzamy!
To ja może przetłumaczę komunikat na zrozumiały język polski - kolejne 10 mln prze..ne bezpowrotnie. Satysfakcję będzie miał tylko prezes firmy realizującej odwiert. Świętego Graala już dawno temu znalazł Indiana Jones 🙂 marzenia trzeba mieć skrojone pod realne możliwości.
10 mln poszło
13:55, 2026-06-25
0 0
Przecież to jest prosta droga, na jakim łuku?
0 0
Na srakim. Jest tam łuk
0 0
Parę metrów przed tą prostą drogą jest ostry zakręt z wysoką trawą, gdzie nic nie widać
0 0
Na tej drodze między bedlenkiem a sierosławicami pacany zawsze zbyt szybko jeżdżą. Ten pewnie należy do grona tych pacanów. Jak chcesz jechać powoli i przepisowo do zawsze próbują wywołać na tobie presję żebyś przyspieszył, albo zjechał do rowu bo mu się spieszy. Policja powinna tam częściej stać i zrobić z tym chamstwem porządek.
0 0
Te przygodzka, czy kierowczyni bmw usłyszała już zarzuty prokuratorskie i czeka na karę dożywocia w więzieniu?
0 0
BMW i wszystko jasne .... tam tak samo szybko jeżdżą jak i na odcinku od szpitala do Sieroslawic ,
0 0
W starostwie Końskie powinni zakazać rejestracji pojazdów BMW. Gluty bez pojęcia do jazdy rozbijają się po mieście, sami "bochaterowie" Statystycznie co czwarty pojazd na drodze w Końskich to BMW a w środku glut.
0 0
Ile tych szrotow bmw jeździ zamiast do kasacji
0 0
Droga powiatowa, a tam nie ma żadnego rowu, woda z piaskiem po opadadvh deszczu płynie jak chce.
0 0
[…] Są kolejne informacje po dramatycznym wypadku do jakiego doszło w sobotę wieczorem na drodze relacji Sierosławice – Bedlenko w gminie Końskie. Wiemy, że wszyscy poszkodowani żyją, ale niestety stan jednej z osób zmienił się na ciężki. Są też wykonane pierwsze czynności ze sprawcą tego zdarzenia. O wypadku informowaliśmy szeroko TUTAJ. […]
0 0
Co za zj**
0 0
"BMW wjechało w nastolatków"
Czy BMW było trzeźwe?
0 0
[…] zdarzenia wszyscy nieletni uczestnicy trafili do szpitali. Szczegółowo na ten temat pisaliśmy TUTAJ i […]
0 0
Dożywociem dla Dawida K zabrać prawa ojcowskie każdy za tą rodzinę
0 0
[…] w wypadku, do którego doszło w sobotę (7 czerwca) między Sierosławicami i Bedlenkiem (info TUTAJ). Pomimo długiej walki lekarzy życia nastolatka nie udało się […]
0 0
[…] w gminie Końskie. Kierujący BMW wjechał w grupę chłopców jadących rowerami (info o wypadku TUTAJ). Jak się później okazało 30-letni kierowca był pod wpływem narkotyków. Niestety jeden z […]
0 0
[…] chłopiec, a kilku innych odniosło bardziej i mniej poważne obrażenia (więcej o sprawie TUTAJ i […]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz