Martyna Białecka z kwalifikacją na Mistrzostwa Europy!

Już 26-27 października 2024 roku we Wrocławiu odbędą się Mistrzostwa Europy Karate Shinkyokushin Juniorów oraz Dorosłych w kategorii OPEN. Kwalifikację na tę imprezę wywalczyli sobie już wcześniej zawodnicy Koneckiego Klubu Karate Kyokushin Jakub Owczarek, Natalia Cieszkowska, Amelia Łyczek i Szymon Zych (o tym TUTAJ), a teraz dołączyła do nich także Martyna Białecka.

W weekend w Zielonce i Radzyminie odbyły się konsultacje kadry PFKS przed Mistrzostwami Europy we Wrocławiu, były one połączone ze sparingami Mazowieckiego Związku Karate. W konsultacjach udział wzięli wymienieni wcześniej koneccy kadrowicze.

Obóz wykorzystano do zorganizowania walk kwalifikacyjnych na wolne miejsce w kategorii -65 kg juniorek, a mini turniej wygrała Martyna Białecka i tym samym zdobyła prawo udziału we wrocławskich Mistrzostwach Europy!

Już dziś trzymamy kciuki za zawodników, którzy będą reprezentować Konecczyznę na tym prestiżowym czempionacie.