Neptun remisuje z Pogonią Staszów [wideo, zdjęcia]

W niedzielę po południu Neptun Końskie podjął Olimpię Pogoń Staszów. Żółto-niebiescy dotychczas rozegrali jeden przegrany i jeden zwycięski mecz. W trzeciej kolejce zremisowali 1:1 i tym samym mają na swoim koncie łącznie 4 punkty.

Gra była naprawdę wyrównana, chociaż Neptun sprawnie atakował przeciwnika. Pierwsza połowa tego spotkania zakończyła się wynikiem 1:0 dla konecczan. W drugiej połowie jednak przeciwnik zrewanżował się, co doprowadziło do remisu. Gola dla żółto-niebieskich w 35. minucie strzelił Bartosz Szydłowski.

A już w niedzielę 25 sierpnia Neptun Końskie podejmie ŁKS Łagów. Mecz odbędzie się w Końskich na stadionie przy ul. Sportowej o godzinie 17:00.

MKS Neptun Końskie – Olimpia Pogoń Staszów: 1-1

Neptun: Nowak, Skalski, Hajduk, Gruszczyński, Szydłowski, Pańtak, Siudak, Markowicz, Doniecki, Kowalczyk, Banasik, Smolarczyk, Kacprzyk, Wilk, Kijewski

3 thoughts on “Neptun remisuje z Pogonią Staszów [wideo, zdjęcia]

1. koń pisze:

I znów niespodzianka in minus , bo remis ze Staszowem nie jest sukcesem. Pytanie do Zarządu klubu ,jakie cele stawia się przed trenerem oraz zawodnikami w sezonie , 2024/2025 Bo wielu kibiców ,taką informację chcieli by otrzymać. Tylko proszę o nie zapraszanie do siedziby klubu. Z wyrazami szacunku.

2. whk pisze:

To może ja postaram się odpowiedzieć. Otóż celem minimum piłkarzy jest faza grupowa Ligi Mistrzów,każdy inny wynik będzie dla MKS Końskie rozczarowaniem. Oczywiście celem maksimum jest potrójna korona – wygranie Ligi Mistrzów,Puchar Polski oraz sukces ligowy. Ambitnym celem działaczy jest sprowadzenie Lionela Messiego,Kyliana Mbappe,Kevina de Bruyne. Tajemnicą poliszynela są prowadzone rozmowy z Wojciechem Szczęsnym. To tak w skrócie tegoroczne plany MKS.