REKLAMA

Od poniedziałku ponownie czynna będzie konecka Pływalnia Miejska!

W nowym rygorze sanitarnym od poniedziałku ponownie otworzy się Pływalnia Miejska w Końskich. W niecce basenowej będzie mogło znajdować się maksymalnie 20 klientów, a basen będzie czynny od godziny 14:00 do 21:00 codziennie. 

REKLAMA

Pływalnia od 8 czerwca otwiera się po epidemii

Pływalnia Miejska będzie czynna codziennie w godz: 14:00-21:00 (również w Boże Ciało). W niecce basenowej będzie mogło przebywać jednorazowo max 20 klientów. Z kolei korzystać z sauny mogą 2 osoby w jednym czasie (obowiązkowo wejście z ręcznikiem i boso). Z jacuzzi na raz mogą korzystać 2 osoby, podobnie po 2 osoby mogą jednocześnie przebywać na siłowni i fitrollu.

Póki co pozostają nieczynne: Grota Solna, Łaźnia Parowa oraz bilard. Wciąż nie będą się odbywały zajęcia: aerobiku w wodzie, aerobiku przy muzyce, gimnastyki w wodzie dla seniorów, aromaterapii. Na ten moment nie będzie możliwości prowadzenia zajęć nauki pływania.

REKLAMA

Obowiązują nowe normy sanitarne: obowiązkowa dezynfekcja rąk przez użytkowników przy wejściu na teren obiektu, zachowanie bezpiecznej odległości (rekomendowane 2 metry), klienci obowiązkowo mają mieć maseczkę lub inne zakrycie twarzy z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie – osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk i poprzez brodzik przejść do basenu. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.

W przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby: jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu , osoba nie zostanie wpuszczona na teren obiektu. Natomiast pracownicy będą pracować zabezpieczeni w przyłbice lub maseczki oraz rękawice  jednorazowe. Stanowisko kasowe podobnie jak w sklepach zabezpieczone zostanie specjalną ścianką pleksi.

Władze pływalni proszą o ograniczenie pobytu w obiekcie do czasu kąpieli w basenie i przebrania się.

REKLAMA

One thought on “Od poniedziałku ponownie czynna będzie konecka Pływalnia Miejska!

  1. Pingback: Basen w Czarnieckiej Górze zagrożony? Na ten moment nie będzie otwarty | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *