Partyzant Radoszyce z nieba do piekła w 9 kolejce IV Ligi [wideo]

Podopieczni Jarosława Komisarskiego nie pomogli ani sobie, ani Neptunowi Końskie i przegrali w 9 kolejce IV ligi z Czarnymi Połaniec.

Powyżej fragmenty spotkania Partyzant Radoszyce – Czarni Połaniec (nagrania amatorskie).

To spotkanie dla gospodarzy rozpoczęło się znakomicie. Już w 15. minucie na 1:0 trafił Aleks Kuśmierczyk, po kolejnych pięciu minutach było już 2:0 dla Partyzanta. Tym razem bramkarza przyjezdnych pokonał Bartosz Sosiński.

Goście na to drugie trafienie szybko odpowiedzieli, bo już w 23 minucie było 2:1 po bramce Tomasza Wolana. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Druga odsłona to zdecydowane ataki Czarnych. W 52. minucie sędzie podyktował rzut karny dla ekipy z Połańca, a na gola zamienił go Piotr Mazurkiewicz. W 60. minucie było już 2:3, a do bramki strzeżonej przez Kaszubę znów trafił Tomasz Wolan. Takim wynik nie zmienił się już do końca spotkania.

Partyzant Radoszyce – Czarni Połaniec 2:3
Gole dla Partyzanta: Kuśmierczyk, Sosiński

Za tydzień Partyzant znów zagra u siebie. W niedzielę o 16.00 podopieczni Jarosława Komisarskiego podejmą ŁKS Georyt Łagów.