W sobotę 7 czerwca, na placu Starej Piekarni w Niekłaniu Wielkim, odbędzie się III Festiwal Zup. Zapowiada się naprawdę smaczne wydarzenie!

To będzie dzień wspólnego gotowania, śmiechu, konkursów i rodzinnej zabawy! Drużyny zmierzą się w konkursie na najlepszą zupę gotowaną na żywo, a jury przyzna prestiżową nagrodę - Złotą Chochlę. Dla widzów i uczestników organizatorzy przygotowali masę atrakcji zarówno kulinarnych, jak i kreatywnych.
Na dzieci czeka Wesoła Lemoniada, quizowe Koło Fortuny, konkurs na instastory, kreatywne "gotowanie z niczego" oraz zabawy plastyczne. Będą też konkursy dodatkowe i pyszna atmosfera.

Wydarzenie odbędzie się na placu przy Starej Piekarni w Niekłaniu Wielkim. Początek o godzinie 13:00 w sobotę 7 czerwca. TUTAJ możecie obejrzeć relację z poprzedniej edycji.
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
1. Kto to jest ten sebii? 2. Co robili tam partyjniacy?
Pytam
15:38, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz