W środę w hali sportowej przy ulicy Kapitana Stoińskiego w Końskich rozegrano mistrzostwa powiatu w siatkówce dziewcząt o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu. Zwyciężyły zawodniczki z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich!

Organizatorem sportowych zmagań było I Liceum Ogólnokształcące imienia Komisji Edukacji Narodowej w Końskich. Drużyna z "Mechanika" wygrała wszystkie mecze zajmując pierwsze miejsce, a najlepszą zawodniczką turnieju została Weronika Bednarczyk. Opiekunem zespołu była Agata Świercz.
Skład drużyny: Weronika Bednarczyk kl. IVTI, Wiktoria Jończyk kl. IVTI, Klaudia Krzyżaniak IVTI, Magdalena Fidelus IITAK, Elżbieta Wilkowska ITAK, Katarzyna Kołba IITAK, Wiktoria Galant IIIpTAK, Sylwia Kwiecień IIIPTAK, Wiktoria Kołodziej IITAK, Julia Jędrasik IITAK, Aleksandra Piętowska ITAK.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejsce ZSP nr 1 w Końskich
II miejsce I LO w Końskich
III miejsce ZSP nr 3 w Końskich
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Kawiarnia "Zardzewiały kaloryferem".
Dachdecker
17:42, 2026-06-26
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Nazwa moze cos z Żeberkiem?
UrrsK
16:21, 2026-06-26
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Stufa Cafe
Paweł
15:17, 2026-06-26
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Magda Seller i memiczny burmistrz naprawiacz będą rewoluować smierdzącą bigosem knajpę w której nic się nie dzieje a jedynie hula wiatr
Czellito
13:21, 2026-06-26
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz